2737
2739

من تخت خریدم براش خیلی راضیم

جاریم گهواره خرید حتی یک بار هم بچه داخلش نخوابید

شبا بچشو روی زمین میخوابونه خودشون روی تخت میخوابن

من تخت بچمو چسبوندم به تخت خودمون و بچم رو تخت خودش و ماهم روی تخت خودمون راحت میخوابیم

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من تخت خریدم براش خیلی راضیم جاریم گهواره خرید حتی یک بار هم بچه داخلش نخوابید شبا بچشو روی زمین م ...

گهواره برقی خرید؟ چرا نموند؟ 

اخه من تخت برای اتاق خودش خریدم 

موندم دوباره تخت کنار مادر بخرم یا گهواره برقی کنار مادر

من خودم خیلی تحقیق کرده بودم و در نهایت دیدم برای من تخت کنار مادر بهتره

اولا حالت تخت داره، گاردش مقاوم تره، شب تا صبح هر وقت لازم شد به یه تکون دستت حرکت میکنه نیازی نیست نصفه شب دنبال دکمه بگردی و ....

الان ۱۵ماهشه فعلا داخلش میخوابه. قصد دارم کلا چند ماه دیگه ببرم تو اتاق خودش و تخت نوجوانش بخوابونمش

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
گهواره برقی خرید؟ چرا نموند؟  اخه من تخت برای اتاق خودش خریدم  موندم دوباره تخت کنار ماد ...

نه برقی نبود

کلا بچه فقط روی پا می‌خوابید 

یکمم بزرگتر شد کلا دیگه نشد بزارن تو گهواره چون بچش خودشو یک طرف می‌انداخت یهو از توش میوفتاد بیرون

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2740
گهواره برقی نخریدید؟ 

نه نخریدم تخت کنار مادر چسبوندم ب تخت خودم ۱۸ ماهگی هم جداش کردم ولی کنار مادر نا ۳ همون جا بود موقع مریضی اینا می‌آوردم پیشم قشنگ ساپورت کرد تا ۳ سال بعدش جا نشد جمع کردم 

من خودم خیلی تحقیق کرده بودم و در نهایت دیدم برای من تخت کنار مادر بهتره اولا حالت تخت داره، گاردش ...

منظورم از این برقی های کنار مادر هست! همینا که عقب جلو میشن تا ۱۸ کیلو هم تحمل وزن دارند مثلا برند ماستلا

بنظرتون خوب نیستن؟

منظورم از این برقی های کنار مادر هست! همینا که عقب جلو میشن تا ۱۸ کیلو هم تحمل وزن دارند مثلا برند م ...

میدونم کدومو میگی. من تخت برای بهتر و راحت تر بود. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اهان عزیزم منم میترسم بخرم اصلا بچه داخلش نمونه

بچه من ۱۵ ماهشه. از ۱۵ روزگی تا الان میخوابه داخلش. به  نظر من از گهواره امن تره. تخت گاردش بلنده. گهواره اصلا گارد نداره. بچه از چند ماهگی غلت میزنه و اینور اونور میره. به نظرت میتونی دو ساعت با خیال راحت بخوابی؟ الان دختر من بیدار میشه سریع بلند میشه سرپا میمونه. حتی شده نصفه شب هم از خواب بیدار شده وایساده!