2752
2734
عنوان

واقعا دیگه خسته شدم.هرکی می‌تونه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 76 پست
نماز میخونم ولی نماز صبح قضا میشه بخدا ما از اون خانواده هاش نیستیم بابام خیلی مذهبی،هیچ وقت حروم ...

مشکل همه است الان.اتفاقا اونایی که مومن هستند بیشتر گیرن .امتحان خداست.بله خودت هم میتونی بخونی شرایطش رو تو گوگل سرچ کن چون طولانیه درست بخونی رد خور نداره فقط زود ناامید نشو بعضی وقتا بیشتر از چهل روز باید بخونی ولی رد خور نداره.یکم سخته شرایطش ولی نترس

چشم عزیزم اگه لایق باشم. من با چله نماز شب به خیلی از خواسته هام رسیدم توام امتحان کن مطمئنم به خوا ...

این چه حرفیه حتما لایقی.لطفا من و خانوادم رو حتما تو نماز شب هات دعا کن🌹میشه بگی چله نماز شب چطوری و چجوری میخونی؟؟🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم  چله نماز شب ایام پریودی چیکار میکردید؟

باید نایب بگیرید بجاتون بخونه، ولی من چون پریودیم عقب میوفتاد همیشه همیشه کامل خوندم. 

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
نه چرا اینطور فکر می‌کنی مگه چند سالته؟ خیلیا هستن دو سال هم پشت کنکوری بودن آخر سر هم رشته مطرحی ق ...

آخه نمی خوام یک سال دیگه هم بمونم

به نظرت تو این دوماه میشه کاری کرد؟؟؟

2731
میشه بگی چجوری میخونی؟؟ آخه چند مدل دیدم اگه توضیح بدید ممنون میشم🙏

من نیم ساعت به نماز صبح میخونم پنج تا دو رکعتی مثل نماز صبح فقط نیت می‌کنی که نماز شب میخونم قربه الی الله .یدونه هم تک رکعتی که توی قنوتش حاجتت رو میگی و از خدا میخای.یه ربع بیست دقیقه بیشتر طول نمیکشه

این چه حرفیه حتما لایقی.لطفا من و خانوادم رو حتما تو نماز شب هات دعا کن🌹میشه بگی چله نماز شب چطوری ...

توی نت بزن طریقشو کامل توضیح میده. حتی میتونی نشسته هم بخونی ولی اگه سرپا بخونی بهتره. من گاهی فقط یک رکعت آخرو میخونم ولی خب اگه کامل باشه خیلی عالی میشه. بعد از نماز هم تسبیحات حضرت زهرا و زیارت عاشورا میخوندم حاجتمو هم میگفتم هر شب موقعی که در زیارت عاشورا به یا ابا عبد الله میرسیدم با گریه خواهشمو از آقا امام حسین میخواستم و دست رد به سینم نزدن تا حالا قربونشون برم پدر و مادر به فدایشون.

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
مشکل همه است الان.اتفاقا اونایی که مومن هستند بیشتر گیرن .امتحان خداست.بله خودت هم میتونی بخونی شرای ...

والا چیبگم 

ما مومن اینطوری نیستیم ولی تا جایی که بشه و حواسمون باشه رعایت میکنیم

آخه من شنیدم یکی راحت تره یکی سخت تر 

پس حتما باید اون سخت تره باشه

من نیم ساعت به نماز صبح میخونم پنج تا دو رکعتی مثل نماز صبح فقط نیت می‌کنی که نماز شب میخونم قربه ال ...

آها اگه اینجوری که خوبه

بعد سر هر دو رکعت باید نیست نماز شب کنی؟؟

توی نت بزن طریقشو کامل توضیح میده. حتی میتونی نشسته هم بخونی ولی اگه سرپا بخونی بهتره. من گاهی فقط ی ...

ممنونم عزیزم.ایشالا خدا هرچی میخوای بهت بده و تو مشکل سخت و رنجور نیوفتی❤️.      خوش به سعادت من و خانوادمم دعا کن🙏🌹

والا چیبگم  ما مومن اینطوری نیستیم ولی تا جایی که بشه و حواسمون باشه رعایت میکنیم آخه من شنید ...

آره اون سخته است . ولی نماز شبم ادامه بدی و ناامید نشی حتما حاجت میگیری .یه چیزی هم یادم رفت نمازشب رو هروقت از روز وشب میتونی بخونی.به نیت قضا.بازم حاجت میده.ولی نیمه شب شرعی تا نماز صبح بهترین موقع است.

2706