2777
2789
عنوان

واقعا دیگه خسته شدم.هرکی می‌تونه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 76 پست

✨اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم✨

✨اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم✨

✨اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم✨

اَللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ کُرْ‌سِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا یَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ﴿٢٥٥﴾ لَا إِکْرَ‌اهَ فِی الدِّینِ ۖ قَد تَّبَیَّنَ الرُّ‌شْدُ مِنَ الْغَیِّ ۚ فَمَن یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللَّـهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْ‌وَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّـهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ ﴿٢٥٦﴾ اللَّـهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُوا یُخْرِ‌جُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِینَ کَفَرُ‌وا أَوْلِیَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِ‌جُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَـٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ 

ان شاء الله حاجت روا میشی و مشکلاتتون بزودی حل میشه 

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عاشق درس بودم .هدفم دکتر شدن بود.ولی الان اصلا نمیتونم چیزی بخونم

عزیزم می‌دونم شرایطت سخته درس خوندن خصوصا رشته شما هم نیاز به تمرکز خیلی بالا داره من خودم هم راستش شرایط خوبی ندارم فکرم به شدت مشغوله البته من کنکوری نیستم و چند ماه دیگه آزمون باید بدم بابت کار..

ولی اگه واقعا هدفت پزشکی هست به نظرم یه سال بشین بخون لازم نیست از اول روزی ۷-۸ ساعت بخونی از روزی سه چهار ساعت شروع کن به مرور بیشترش کن.

به آینده فکر کن که قراره افتخار خانواده ت بشی🤍

واقعا حیفه اگه علاقه داری به پزشکی و هدفت رو دنبال نمیکنی

نماز شب بخون  بعد با این شرایط چرا درست رو مثل آدم نمی‌خونی که بقیه عمرت خوب باشه .اگه عقل دار ...

عزیزم نمیدونم چطور برات بگم 

آنقدر روحیم ضعیف و داغونه که نمیتونم

الان از جمله ای که برات نوشتم تمام خاطرات تلخ اومد تو ذهنم و گریه ام گرفت

عزیزم می‌دونم شرایطت سخته درس خوندن خصوصا رشته شما هم نیاز به تمرکز خیلی بالا داره من خودم هم راستش ...

آخه همین امسال پشت کنکوری ام 

یک سال دیگه هم بمونم عمرم میره

همه این فکر و مشکلات نمی ذاره درس بخونم

عزیزم نمیدونم چطور برات بگم  آنقدر روحیم ضعیف و داغونه که نمیتونم الان از جمله ای که برات نوش ...

میدونم .ولی نماز روزانه ات رو بخون بعد از نماز صبح یه بار صلوات بفرستید بعد صدوده مرتبه بگید اللهم اغننی بحلالک عن حرامک وبفضلک عمن سواک دوباره یه صلوات بفرستید بعد در طول روز هم بگید هر چه بیشتر بهتر اوضاع مالیتون خوب میشه

ببین الان به احساست غلبه نکنی و رشته خوب قبول نشی تا آخر گرفتاری .پس از جون مایه بذار خودت رو نجات بده

چله حقشناس برای ازدواج خیلی خوبه

دعا کن برام  خیلی 😞

چشم عزیزم اگه لایق باشم.

من با چله نماز شب به خیلی از خواسته هام رسیدم توام امتحان کن مطمئنم به خواسته ات میرسی. بعد از نماز شب زیارت عاشورا بخون ان شاء الله امام حسین کمکتون میکنه و مشکلاتتون حل میشه.

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
آخه همین امسال پشت کنکوری ام  یک سال دیگه هم بمونم عمرم میره همه این فکر و مشکلات نمی ذاره در ...

نه چرا اینطور فکر می‌کنی مگه چند سالته؟

خیلیا هستن دو سال هم پشت کنکوری بودن آخر سر هم رشته مطرحی قبول نشدن 

میدونم .ولی نماز روزانه ات رو بخون بعد از نماز صبح یه بار صلوات بفرستید بعد صدوده مرتبه بگید اللهم ا ...

نماز میخونم

ولی نماز صبح قضا میشه

بخدا ما از اون خانواده هاش نیستیم

بابام خیلی مذهبی،هیچ وقت حروم نیاورده سر سفره مون،مامانم خیلی قناعت کاره.

ما بچهام شده غر بزنیم سر خدا ولی نماز می‌خونیم و رعایت میکنیم

ولی نمی دونم چرا اینجوری میشه

به نظرت تو دوماه میشه کاری کرد؟؟؟؟

چله حق شناس چیه و چطوریه؟؟؟

میتونم خودم به نیتشون بگیرم؟؟؟

عالیه .عالی .یکی دوماه طول میشه ولی برا هر حاجتی جواب میده .ناامید نشو دیرو زود داره سوخت و سوز ندار ...

میشه بگی چجوری میخونی؟؟

آخه چند مدل دیدم

اگه توضیح بدید ممنون میشم🙏

2801