2737
2734
چند ساعت یه بار باید تخلیه بشه؟

6 تا 8 ساعت بستگی به خونریزی شما داره

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
حالا که سؤالش شد بنظرتون واسه افراد باکره مناسبه یا نه؟ 

نه نمیشه 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم به هایمن اسیب میزنه ولی برای من مهم نیست برای همین پرسیدم ببینم کسایی که استفاده کردن راضین یا نه

الان حمله میکنن که بهترین اختراع تاریخ بشر(منبع: به قبر جدشون) و یه چیز ایده آله. ولی حقیقت اینه که هرچیزی وارد بدن بشه میتونه تروما ایجاد کنه و مرگبار باشه. موندن یه کاسه خون و تعفن هم که طبق سیستم بدن باید خارج بشه؛ خودش باعث عفونت و هزار مشکل دیگس. توی کشورای پیشرفته هم جز هزاران اختراع بامزه ولی منسوخه.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2731
الان حمله میکنن که بهترین اختراع تاریخ بشر(منبع: به قبر جدشون) و یه چیز ایده آله. ولی حقیقت اینه که ...

منم همینو میگم ولی کسی پاسخگو نیست و با دلایلی که میارن قانع نمیشم

میگم خدا خودش میدونسته که باید خارج بشه، اگه قرار بود اون تو بمونه، حتما خودش تدبیری میکرد دیگه

یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست.... زنگ بعد حساب داریم

نه

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2740
یه خوبی هایی داره یه بدی هایی .من داشتم ولی به باددادم

بدیهاشومیشه بگی؟

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
بدیهاشومیشه بگی؟

اگه خونریزی زیادباشه وسه چهار ساعت یکبارخالی نکنی نشتی داره .اگه موقعیت ش بیشتراز۸ساعت نباشه تخلیه کنی خطرناکه .مهترممکنه مثل من درکمترازیک ثانیه ازدستش بدی