2737
2739

سلام

راستش خیلی دلم گرفته و نیاز داشتم یکم درد و دل کنم

28سالمه و دارم چن روز دیگه میشم29

حس میکنم کل زندگیمو باختم و دیگه امیدی ب هیچی ندارم

ن رابطه درست حسابی داشتم،ن دوستی دارم،بهترین روزای عمرم گذشت و رفت و من هیچی ندیدم،هم سنام همه بچه دارن و من...

کار میکنم،درآمد دارم،خانواده خوبی ام دارم،ولی حس میکنم دیگه برا همه چی خیلی دیره،ن دیگه حوصله شناخت آدما رو دارم،ن حوصله دوستی 

بدتر از همع اینکه اول خرداد داداشمم میره خدمت سربازی و دیگه تنهاترین میشم،کاش حداقل نزدیک باشه محل خدمتش

بچه ها کلا هیچوخت اینقد تو زندگیم دلم نگرفته بود

ببخشید اگه حوصلتونو سربردم،واقعا کسی نبود باهاش درد دل کنم.

سومین کاربری🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دقیقا شرایط ترو دارم با این تفاوت ۲۲ سالمه

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
2740
خوشبحالت،کاش منم 22 سالم بود😞

توام سنی نداری فقط آدم درس وارد زندگیت نشده 

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
2706