2737
2739
عنوان

کابینت ساز دزد

127 بازدید | 6 پست

سلام بهمن پارسال برا ساخت کمد دیواری با شرکت حالیا چوب قرداد بستم ۱۹ میلیون هم بهشون دادم البته چون خودم شهرستان هستم قرارداد رو عکسش رو مهر شده برام فرستاد الان بعد این همه مدت ۲ تا کمد رو تحویل نمیدن تازه حرفم میزنم میگه با تهدید کارت پیش نمیره بنظرتون من با این حروم خورها چه کنم ؟  

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

صنف کابینت کارا:) 

شکایت 

من پدرم کابینت کاره 

خداروشکر هرکی از بقیه ضربه میخوره میاد پیش بابام اونوقت موقع پول دادن ک میشه همشون بی پول ترینن:)

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صنف کابینت کارا:)  شکایت  من پدرم کابینت کاره  خداروشکر هرکی از بقیه ضربه میخوره م ...

گلم اتحادیه کابینت کارای چهار دانگه شمارش رو ندارن پدر بزرگوارتون ؟

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
2731

ببین سندیکاشون کجاست برو اونجا مشکلتو مطرح و ازش شکایت کن

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
گلم اتحادیه کابینت کارای چهار دانگه شمارش رو ندارن پدر بزرگوارتون ؟

بابام ک نمیدونم ولی هر شهری فرق میکنه ۱۱۸بپرسید احتمالا دارن 

اینجا شهرک کارگاهی داره اونجا میتونه بره هرکسی ک شکایت داره

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍