2737
2734
عنوان

چت و عکسای اکسمو پاک کردم

133 بازدید | 16 پست

۵ ماه پیش کات کردیم

رابطه مون مجازی بود و ب قصد ازدواج 

هیچ وقت دلم نمیومد یدونه از عکساشو پاک کنم 

دیشب دلو زدم ب دریاو همه چتاش و عکساش و همه اکتناش و همه چیی مربوط بهشو پاک کردم

حتی چت دوستامو ک در موردش حرف زدیم پاک کردم

بنطرتون این کار باعث میشه زودتر فراموشش کنم ؟

ازتجربه تون بگین

یکم ارومم کنید بهم قوت قلب بدین که پشیمون نشم از کارم

کارخوبی کردی

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صددرصد و افرین به تو که اولین قدمو برداشتی من کلا گوشیمو شمارمو هم عوض کردم که یوقت یادش نیوفتم اذیت شدماا ولی خب زود گذشت و الان حالم خیلی خوبه باور کن همه چی درست میشه

همون پنج ماه پیش باید پاک میکردی 

یه جوری باید باشه که انگار هیچ وقت تو زندگیت نبوده

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
کار خوبی کردی عزیزم  چن سالتونه  و اگه دوست داشتی بگو چرا کات شد

من ۲۲ و ایشون ۲۷

ببین دلیل خیلی محکمی نداشت:(

خیلی طولانیه نمیشه کامل بگم ولی

یکسال یکسال و نیم پیگیر من بود  تا من کمی نرم شده بودم و خیلی دوسم داشت و اصرار داشت هرچه زودتر بیاد حواستگاری

من خیلی اشتباها داشتم و‌خیلی سخت میگرفتم همه چیو

ایشون ده روز اخر خیلی سزد شده بود و روزی یکی دوبار کوتاه جوابمو‌میداد ازش دلیل ک میخواستم میگفت ماموریتم منم دگ گفتم میخوای تموم‌کنیم ؟ گفت نه چرا اینو بخوام 

انتطار داشتم وقتی ازش عصبانی م برام توضیح بده‌و سوتفاهم برطرف شه نه اینکه سکوت کنه و حرفی نزنه چون من خیلی اذیت شدم

چون خیلی عصبانی بودم از همه جا بلاکش کردم حرف اخرشم این بود ولی من انحنای لبخندتو با دنیا عوص نمیکنم

میشد حلش کرد و خیلی چیز بزرگی نبود ولی من تند رفتم و بچه بازی کردم و سریع تمومش کردم

صددرصد و افرین به تو که اولین قدمو برداشتی من کلا گوشیمو شمارمو هم عوض کردم که یوقت یادش نیوفتم اذیت ...

ممنون عزیزم :(

من کلا خیلی ا‌دم خاطره بازیم و حتی از تایم اولین تماس تلفنی مون اسکرین گرفتم و دلم نمیومد هیجی ازش پاک بشه

برا من خیلی کار گنده ای بود 

امیدوارم:(

همش فکر میکنم دیگه نمبتونم کسیو مثل اون دوس داشته باشم چون اولین عشقم بود و هیچ کسم نمیتونه مث اون منو‌دوست داشته باشه

هیچ پسری ب چشمم نمیاد

اینا درست میشه؟

2738
همون پنج ماه پیش باید پاک میکردی  یه جوری باید باشه که انگار هیچ وقت تو زندگیت نبوده

دلم نمیومد 

تنها چیرایی ک ازش داشتم بود 

هنوزم باور نمیکنم من اینکارو کردم

ادم خاطره بازیم و تک تک عکساشو نگه داشته بودم و چتمون ار همون پیام اولش ک درخواست اشنایی بو‌د

خب عزیز من اشتباه کردی 🥲🥲🥲🥲

اره قبول دارم ☹️

خیلی تند رفتم و دوستان ترغیبم میکردن ب اینکار

منم از بس عصبی بودم انگار مغزم تعطیل بود 

ولی اونم یهویی سرد شده بود و رفتارش ۱۸۰ درجه عوض شده بود 

ی چیزی حدود ۲-۳ هفته

و بهونه کار میاورد

نتونستم تحمل کنم 

اها شما همونی هستی ک دوستان توی رابطه ت دخالت میکردن؟ 

نه من تعریف نکردم اینجا

من دانشجو خوابگاهی م و اون تایم دو سه تا از دوستای نزدیکم هی پرم میکردن ک اره تموم کن بهترین کار همینه فلان و منم تو عصبانیت تصمیم گرفتم

اها فک کردم اون کاربر هستی  نمیتونی برگدی بهش چون معلومه دوسش داری

دوسش دارم ولی دیگه خراب شده اون رابطه

بهش الکی گفته بودم دیگه دوست ندارم ازت متنفر شدم 

اون دیگه بمن بی اعتماد شده زدم بلاکش کردم و ..

از نظر اون من یه دختر عجول و بی عقلم 

خدایی کار بدی کردم در حقش:(

نه دیگه انگار راهی نیست

اتفاقا خیلی خواستم برم سمتش مخصوصا این اواخر تا دم پیام دادن رفتم ولی ترسیدم خوردم کنه و دیگه نخواد

از خدا حواستم اگر ب صلاح همیم بهم برسیم اگر نه مهرشو از دلم بیرون کنه

فعلا کمی سرد شدم بهش

نمیدونم 

حس میکنم برگشتنمون بهم اشتباهه

2706