2733
2739

دیشب زنگ زدم ج نداد امشب چندبار زنگ زد من حموم بودم بعدا بهش زنگ زدم کلی گرم باهاش حرف زدم کلا ده دیقه حرف زدیم 

بعد اون همش سوال بچه مومیپرسید میگفت دخترمون تو شکمت خوبه منم داشتم توضیح میدادم اون خمیازه کشید و به حرفام گوش نداد منم خداحافظی کردم 

خب اگه علاقه ای به حرف زدن نداشت چرا هی سوال میکرد یا چرا خودش خداحافظی نکرد

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا 

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون