2733
2739

بچم ۱۶ماهشه همسرم میز جلومبلیمو گذاشته بودتواتاق بچم 

بچمم داشت بازی میکرد اونو انداخت روپاش (سنگینه)من صدای جیغشوشنیدم دیدم افتاده روش زهره ترک شدم فکر کردم پاشه شکسته همسرم و صدازدم حالم بدشد میزو اززوش برداشتم اومد من داشتم خودمومیزدم ازترسم برای این ک بچم آروم شه گفتم الان میزومیندازیم بیرون به همسرم میگفتم بچه روبغل کن داره گریه می‌کنه برای اینکه بچمو بغل کنه و لج نکنه باهام رفتم اتاق خودم پشت سرم اومد روم دست بلندکنه بچممم تواتاق هنوز بغلش نکرده بود من میزدم سرم به دست و پاهایش افتاده بودم منو ول کن برو بچه رو بغل کن  ترسیده بهم میگفتی منو اینجوری نبین من هیچی برام مهم نیست تر تا بچم خودش اومد پبشمون بچه ها ازگریه داغونم به خدا هیچ وقت حلالش نمیکنم دلم میخواد از حداشم واسه اولین بار انقدرازش بدم اومده

اسمم سیندخت هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوب میبینی بدرد نخوره چرا خودت بغلش نکردی

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

میدونم مادری دیگه ولی احساساتت رو کنترل کن روی خودت مدیریت داشته باش عوض اینکه خودتو بزنی باید بچه رو بغل میکردی بچه نترسه خودتو زدی بچه هم میترسه دیگه 

اینجور وقتا سعی کن آروم باشی 

2740

نه شوهر رو میتونی تغییر بدی نه زندگی که الان توشی

ولی میتونی رو خودت کار کنی مشاوره بری که حملات عصبیت کمتر بشه

کنترل رو خشم و ترس و احساساتت بیشتر یشه

حداقل مادر خوبی واسه بچت بشی

2706