2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجوری نیست که هرکس مقام داشته باشه بگن بفرمایین ...باید بری مصاحبه مثلا تو شهرتون ممکنه ۲۰نفر باشه در شطح بالا بین اونا با توجه به ظرفیتی که برای نخبگان گذاشتن انتخاب میکنن مشاام شانستو امتحان کن 

2731
منم خبرشو خوندم  به این نتیجه رسیدم که خوندن قرآن از خوندن درس عربی وقواعداش راحت تره که🤣🤣

قرآن با صوت در سطح بالا انگشت شمار هستن و حافظ قرآن شدنم واقعا سخته از درس خوندن واقعا سخت تره 

اینجوری نیست که هرکس مقام داشته باشه بگن بفرمایین ...باید بری مصاحبه مثلا تو شهرتون ممکنه ۲۰نفر باشه ...

از شهر خودمون ازبین مدارس فقط من توی رشته ترتیل رتبه اول شدم و بعد  استانی دو مرحله است یکی قطبی یکی نخبگان 

قطبی رو مقام سوم اوردم ولی نخبگان هنوز ندادم میگن رقابت خیلی سخت تره چقدر استرس دارم برام دعا کن

قرآن با صوت در سطح بالا انگشت شمار هستن و حافظ قرآن شدنم واقعا سخته از درس خوندن واقعا سخت تره 

نه بخدا خیلیا هستن فقط سواد قرآنی دارن هنوز الفبارو بلد نیستن

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
2738
میگم تو چند وقت حفظ کردی  کارسختیه  میشه توضیح بدی

حفظ نه 

قرائت ترتیل

دو سال صوت ولحن آنلاین شرکت کردم 

و امسال هم داروالقران رفتم برا تجوید 

انشاالله تابستون بعد کنکور حفظ میکنم

بنظرم کار سختی نیست وقتی بفهمیش حفظ کردنش خیلی راحته