2737
2734
عنوان

فکر خیانت شوهرم داره میکشو منو دارع خفم میکنه 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1314 بازدید | 66 پست

نه بابا بیخیال نامزد من چند روز پیش زنگ زده میگه رفتم گلدون رو بیارم ماشین نبردم دختری که اونجا کار میکرد تایم کاریش تموم شد منو رسوند خونه . اینستاگرامشونم گرفتم چه دختر خوبی تا برسیم خونه چقد حرف زدیم😂😂😂 بعد دو روز بعدش فامیلیه دختره یادش نمیومد از من میپرسید

اهمیت نده نه اینا بیکارن که دنبال هر دختری راه بیفتن نه دخترا موندن که گیر به مرد زن دار بدن. این همه پسر مجرد ریخته

بخدا هیچییی به من زنگ نمیزنه حتی عید شد با اینکه شمارم رو داشت به شوهرم زنگ زد تبریک گفت عید رو فقط& ...

نه اصلا شکاکی نیست 

داره موس موس میکنه 

نمیدونم چرا انقد بعضی زنا دیر میگیرن گرگای زندگیشونو

من اینطور وقتا به جایی فک میکنم که اون دوتا محرم هم میشن و من میشم نامحرم شوهرم چون همون اول گرگ نشدم نزارم بیاد تو زندگیم.

خواهشن منو منشن کنید 😚یعنی چی من نی نی سایت دوستی ندارم 🤨بجز زبون درازا که تا بشون بگی پخ میخان درسته قورتت بدن بقیه منو ریپ بزنن خوشحال میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهر من کور و کچل نیست عزیزم خیلی هم خوشگله اما مشکل من اینه که چرا انقدر باهم راحتن خصوصاً الان که ...

من راننده سرویس مدارسم مجردم. شماره مادرا و پدرای بچه هارو دارم ولی واسه اینکه سوتفاهم نشه یا خانمشون بدش نیاد ب خود مادرا زنگ میزنم و پیام میدم. آدم باید رعایت کنه. از من میشنوی خیلی مراقب زندگیت باش دوره بدی شده.

امان از زن ستيزي تو جامعه ما !  يعني نگاه كني خيلي ها بيخود و بيجهت ضد زن هستن!  يه نفر ...

آخه با شوهرم خیلی راحته خیلی! 

بعد نصف راحتی که با شوهرم هست رو با مرد همسایه انجام داد اون دادو بیدا. کرد زنش اما من هیچی نمیگم نکنه حسم شکه؟

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           
بخدا هیچییی به من زنگ نمیزنه حتی عید شد با اینکه شمارم رو داشت به شوهرم زنگ زد تبریک گفت عید رو فقط& ...

چه لزومی داره به شوهرت عید و تبریک بگه؟ واقعا مشخصه هدف داره دیگه

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست  در خو‌د به طلب هر آنچه خواهی که تویی 🌱
2740
من راننده سرویس مدارسم مجردم. شماره مادرا و پدرای بچه هارو دارم ولی واسه اینکه سوتفاهم نشه یا خانمشو ...

هعی چقدر شما با درک هستین

الان زندگی زن همسایه و شوهرش هم حس میکنم قاطی شده 

اسی حق داری کامل واز الان جلوشو بگیر ممکنه با همون خونه ای که داره شوهرتو جذب خودش کنه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

به نظرم کسایی که از دختره دارن دفاع میکنن خودشون مجردن واسه همین این طرز فکرو دارن!!

نظرم راجب یه خانم متاهل اینه که طبق صحبت خودت مسئله فقط همین یه بار نیس و زیاد به شوهرت زنگ میزنه

باید درک و شعور داشته باشه که شاید خانوم این آقا ناراحت بشه و دوس نداشته باشه من هی به شوهرش زنگ بزنم و چاق سلامتی کنم!

البته تقصیر شوهرتم هست...اگه توهم با پسر جوون همسایه ارتباط تلفنی داشته باشی همینطوری همه چیز روی روال میگذره یا جفتتونو آتیش میزنه؟

به نظرم زن ستیزی اینه که همجنسمونو درک نمیکنیم و اینطوری میکوبیمش در صورتی که حق داره!

اونم توی وضعیت الان جامعه که همه مثلا اپن مایند شدن و به وضعیت تاهل بقیه اهمیت زیادی نمیدن!

اشتباه فکر میکنی اون زنه چقدر احمق بود  دخترای این مدلی اشاره کنن صد تا پسر مجرد واسشون سر و‌د ...

عزیزم  الان نمیدونم چرا بعضی دخترا کرم دارن دنبال مردای متاهل هستن کلا خوشون میاد فکرن کنن تو چشم همه مردا حتی متاهلا جذاب هستن حتی بخاطرشون قید زن شون رو هم میزنن  .دلیلشم نمیدونم .ولی اون زن همسایه شاید اشتباه نکرده .البته شایدم دختره کاری نکرده و سوتفاهم بوده .کلا با مرد متاهل صمیمی شدن حتی بعنوان دوست اشتباهه.

چه لزومی داره به شوهرت عید و تبریک بگه؟ واقعا مشخصه هدف داره دیگه

بخدا همینطوری موندم وقتی فهمیدم به اون عید رو تبریک گفت اما من نه 

یسری هم تو ماشین بود شوهرم داد زد سلاااااااام خاننوووووم 

بعد اون گفت وایییییی ترسیدم خودشو لوس کرد 

2706