2733
2739

ماهی ۲۰-۳۰میلون حتی بیشتر روزانه میلیونی فروش دارن چندتا کانال دیدم که خیلی فروششون خوبه واقعا میشه اینقدر پول در آورد؟ من خیلی دوس دارم کاری راه بندازم کسی تجربه داره؟ اطرافتون کسی هست فروشگاه آنلاین داشته باشه؟ 

آهای عقده ای خانمی که توی نی نی سایت میگردی،اگر با شوهرت مشکل داری اگر دوس پسرت ولت کرده، اگر خانواده شوهرت هیچی حسابت نمیکنن ،اگر عصبانی هستی سرنی نی سایتی ها خالی نکن ؛اونا زندگی تورو اینجوری نساختن که حالا بخاطر وضع خراب زندگیت بخوای عقده هاتو خالی کنی سر اونا.... منم گزارشت نمیکنم اخه دلم برات میسوزه چون اگر خودتو خالی نکنی میترکی آدمای پستی مث تورو باید گذاشت اینقدر زر زر کنن تا بمیرن... دلهایی هم که میشکنی یه روزی جواب میدی جلوی خدا چی داری بگی؟؟؟ گیریم اینجا مجازی باشه باید هرچی دلت خواست بگی؟! مخاطبم کس خاصی نبود به دل نگیرید من مخلص خوباشم هستم خیلیم دوسشون دارم اینو واسه مریضهای روانی نی نی سایت نوشتم شاید بخود بیان...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ازدور خوبن ازجلو نمیشه😢

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
2738
شانس دارن

کاش منم شانس داشتم 

آهای عقده ای خانمی که توی نی نی سایت میگردی،اگر با شوهرت مشکل داری اگر دوس پسرت ولت کرده، اگر خانواده شوهرت هیچی حسابت نمیکنن ،اگر عصبانی هستی سرنی نی سایتی ها خالی نکن ؛اونا زندگی تورو اینجوری نساختن که حالا بخاطر وضع خراب زندگیت بخوای عقده هاتو خالی کنی سر اونا.... منم گزارشت نمیکنم اخه دلم برات میسوزه چون اگر خودتو خالی نکنی میترکی آدمای پستی مث تورو باید گذاشت اینقدر زر زر کنن تا بمیرن... دلهایی هم که میشکنی یه روزی جواب میدی جلوی خدا چی داری بگی؟؟؟ گیریم اینجا مجازی باشه باید هرچی دلت خواست بگی؟! مخاطبم کس خاصی نبود به دل نگیرید من مخلص خوباشم هستم خیلیم دوسشون دارم اینو واسه مریضهای روانی نی نی سایت نوشتم شاید بخود بیان...

چرا نشه؟

شما مغازه داشته باشی شاید روزی ۵۰۰ نفر کنارش بگذرن و ۵۰ نفر وارد شن و ۲۰ نفر خرید کنن ، ولی اینستاگرام و دیگر شبکه ها یه بستر گسترده هستن که محدودیتی نداره و اگر خوب فعالیت کنن روزانه چندین هزار بازدید از پست و پیجشون میشه و قطعا فروش بالا میره.

اما شرطش همینه که فعالیتشون درست و بجا باشه.

یه آنلاین شاپ رو از وقتی ۶۰۰ تا فالور داشت ۲ سال پیش تو اکسپلور فالو کردم

طی این ۲ سال ۵ بار خرید کردم ازش

الان ۳۷ هزار تا فالور داره و روزانه چندصد بسته ارسال میکنه.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
من که زدم ولش کردم چند وقته😅

چی داشتی حالا 

بنظرم اونا خیلی درآمد دارن اونایی هستند که هنوز آنلاین شاپ نبود کار رو شروع کردن و قدیمی اینکار هستند که هم مستری شون بالاست هم درآمد شون. یه عامل تاثیر گذار دیگه اینکه چی بفروشید مثلاً در فروش اکسسوری مو و بدلیجات و لوازم آرایشی خیلی من پیج و کانال میبینم

چرا نشه؟ شما مغازه داشته باشی شاید روزی ۵۰۰ نفر کنارش بگذرن و ۵۰ نفر وارد شن و ۲۰ نفر خرید کنن ، ول ...

منم امیدوارم که بشه چون میبینم خیلیا تونستن 

گول نخور من از هفت سال پیش همینم

تواین هفت سال کلی دوره دیدم کلی کارا انجام دادم

ازدستبندو

اکسسوریو

رزین همه چی یاد میگرفتم توخونه انبارمیکردم هیچی فروش نداشتم تاوقتی ک مغازه گرفتم

یااونا یه راهه خاصی دارن برای دیده شدن یا درامدشون ازراه دیگس واقعانمیدونم 

تازگیام پیجمو پاک کردم دوباره زدم ولی بازم ناامید شدم خیلی خستم که 7سالللله دارم برای یه روز که سفارش انلاین بگیرم تلاش میکنم

2706