2733
2734
عنوان

سلام ببخشید خانمای مذهبی بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 42 پست
شدن چندبار ولی ما چون مسافرت بودیم عملی نشپ الان خواستم خودم بگم

مثلا بگو سلام فلانی شبتون بخیر ،فردا بعد نماز جمعه انشاا...همو ببنییم

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ، یه دنیا قشنگی و ارامش اونجاست

نمیدونم حس منه تلقینه یا نه، هوای سمتشون سبکه...دلت وا میشه

دوتا عزیز دل داریم نزدیک خونمون دفن شدن گمنامن یادم باشه برم مزارشونو بشورم این پنجشنبه 

2731
نمیدونم حس منه تلقینه یا نه، هوای سمتشون سبکه...دلت وا میشه دوتا عزیز دل داریم نزدیک خونمون دفن شدن ...

نه حس ات درسته تلقین نیست ، حالا بهشت زهرا خودش یه شهره ، اصلا قطعات عادی با قطعات شهدا حال و هواش خیلی عجیب فرق داره زنده ست شاده حالت خوب میشه ، ولی فضای کلی قطعات عادی دلگیره

عجب 
فقط یه سوال چرا همه ی پست های شما درمورد خواستگار و شوهرهههههه؟ خیلی فکرتون درگیره ازدواجه انگار

من راجب ازدواج و خواستگار فقط تاپیک میزنم بقیه مسائل زندگیم اینجا مطرح نمیکنم چون کاری از کسی بر نمیاد ولی برای ازدواج از تجربه استفاده میکنم بله حقیقتش خیلی خونه مون اذیتم و دلم میخواد ازدواج کنم خسته شدم🙏

من راجب ازدواج و خواستگار فقط تاپیک میزنم بقیه مسائل زندگیم اینجا مطرح نمیکنم چون کاری از کسی بر نمی ...

امیدوارم همسر خوبی نصیبت شه ولی باور کن ازدواج تنها راه چاره  نیس هیچوقت به ازدواج به چشم فرار از خونه نگاه نکن چون اینجوری چشمت رو روی خیلی از مسایل ممکنه ببندی خونهدی پدر  مادر هرچقدرم بد باشه بدش از خونه شوهر بهتره چون پدر و مادرن دلسوزتن شوهر هیچوقت جای خانواده اصلی ادمو نمیگیره و دلسوز ادم نیس خونه ی شوهر هزار تا مسایل و مکافات داره خوب همه چی رو بسنج، واقعا عذرخواهی میکنم خواهر گلم ولی لازم دونستم اینا رو بهت بگم