2752
2734
عنوان

سلام ببخشید خانمای مذهبی بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 42 پست

متن پیام،ب به نام خدا ،سلام وعلیکم پیرامون صحبت های قبل، ازشما تقاضا دارم تافردادرنمازجمعه دیداری تازه کنیم و صحبتهای مربوطه را ادامه دهیم،من الله توفیق 🌸

☘️برای همه خوب باش،آنکه فهمید کنارت میماند،آنکه نفهمید،دیگربرای نفهمیدن دیراست🌹🎋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
نه اول یه سلام و علیگ و صجبت اولیه بکنم بعد بیان منزل

به نظرم خونه بهترین مکانیه عصر با مادرش بیاد 

اوکی بود 

قرار با پدر مادرش تو یه شب دیگه 

خواهشن منو منشن کنید 😚یعنی چی من نی نی سایت دوستی ندارم 🤨بجز زبون درازا که تا بشون بگی پخ میخان درسته قورتت بدن بقیه منو ریپ بزنن خوشحال میشم
نه اول یه سلام و علیگ و صجبت اولیه بکنم بعد بیان منزل

خب اره ولی گفتی مذهبی هستنی و مسجد و اینا فک کردم مقید هستین ب محرم نامحرم و...

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...

بیرون میخواین همو ببینین یا خونه ؟ یکی از دوستام با آقاهه تو گلزار شهدا بهشت زهرا قرار گذاشته بودن پنجشنبه صبح رفته بودن تا عصر کلی حرف زده بودن ، ناهار هم رفته بودن رستوران غذا خورده بودن دوباره برگشته بودن گلزار شهدا تا عصر ، نماز رو اونجا خونده بودن و برگشته بودن

ازدواج هم کردن 

عجب 
خیلی ممنونم عزیزم🙏

خواهش میکنم خواهرم،انشاالاخداوند با حضرت فاطمه زهرا محشور تان نماید🙌

☘️برای همه خوب باش،آنکه فهمید کنارت میماند،آنکه نفهمید،دیگربرای نفهمیدن دیراست🌹🎋
شدن چندبار ولی ما چون مسافرت بودیم عملی نشپ الان خواستم خودم بگم

اصلا خونتون نیومدن؟؟ اگه نیومدن، اجازه بدین برای بار اول، اونا پیش قدم بشن، بیان خواستگاری. بعد خواستین، بیرون همو ببینین 

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.