2733
2734

خواهر دوقلومه معلولیت جسمی داره ما با مادربزرگ پدری زندگی میکنی پدر مادر نداریم 

خواهرم دیوونم کرده هرروز میگه من مریضم منو ببر دکتر منو ببرم روانپزشک میبرم بهشون میگه من خونمونو دوست ندارم منو دیوونه خونه بستریم کنین میگه چون توخیلی پول درنمیاری که من برم هر دوهفته تهران پیش دکترم با تو نمیمونم منو ببر بهزیستی 

اخه من چیکار کنم منم ۲۳ سالمه معلمم کلاس خصوصی میذارم اخه از کجا بیارم هم پول خورد و خوراک هم پوشاکش هم داروهاش هر هفته هم یه دکتر میره هزینه رفت و اندش هزینه ویزیت بخدا نمیرسونم 

بهش میگم یه مدت صبر کن یکی دوسال من‌حقوقم زیاد بشه خونه میگیرم زندگی میکنیم میگه نه همین ماه خونه بگیر من مریضم دلم میخواد اینجا نمونم 

بخدا دیوونم کرده دوماه پیش اون همه کار کردم خسته کوفته ذومدم دیدم دوورق قرص خورده یه هفته تک و تنها گوشه بیمارستان موندم یذره دلش به حال من نمیسوزه 

هر ماه گیر میده منو ببر تهران پیش دکترم کاردرمان اوردم خونه باهاش کار کنه عاشق مرد شد که رن و بچه داشت چرت و پرت گفت اونم رفت بعد گفت تو بدجنسی کردی نذاشتی بیاد من داشتم مخشو میزدم 

باورتون نمیشه برای این که حس نکنه عقبه دانشگاه میبرمش لمتخاناشو خودم میدم که اذیت نشه ولی نمیفهمه 

الانم که کلا میگه باز منو ببر دکتر من حرف دارم باهاشون حقوقمو هم ۴ تومن دادن این ماه چیکار میکنم نمیدونم 

احتمالا به خواستگارم جواب مثبت بدم بذارم برم دیگه بریدم نمیتونم چقدر سختی چقدر اطترس مار قرض قسط 

تحت پوشش بهزیستی نیست؟

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ازدواج کنید پیش کی میمونه؟؟ 

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘

خدا بهترین راه حل برات بده عزیز🥹

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
2740

یکم جدی باهاش صحبت کن چون سلامت عقلی داره ولی عادتش دادین به زورگویی  حتما از مشاور های بهزیستی کمک بگیر

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

مواظب باشید برا اینکه از دست خواهرت راحت بشی ی اشتباه بزرگتر نکنی ادم اشتباه انتخاب نکنی.. 

امیدوارم بهترینا برات اتفاق بیوفته❤

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘
2706