2737
2739

ختم ۱۲۴۰۰۰ صلوات هدیه به حضرت فاطمه (س) به نیت آرامش و عاقبت بخیری در زندگی بدون محدودیت زمانی

صلواتی هدیه دهیم به نیت حضرت فاطمه (س)

۱۰۰ تا 

یه صلوات میفرستید به نیت اینکه عشقم صاحب مغازش باهاش کنار بیادبا قیمت کم و از اینجا جایی نره و همینجا قرار داد ببنده ❤با اجازه اسی ریپ نزنید

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋

خدا قبول کنه ..۱۰۰ تا التماس دعا منم حاجت دارم

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

چقدر بدون محدودیت زمانی خوبه 

الان کن ۴۰۰تا قبول کردم تایمشو نمیدونستم خانومه گفت تا همون شبش باید میگفتم الان میترسم دیگ بردارم🥺💔حتی میترسم همونارو بگم 

الان ۱۰تا میفرستم میترسم تعداد زیاد بردارم

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
2740