2733
2734
عنوان

خاستگار کارمند بهتره یا خاستگاری که شغلش آزاده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1443 بازدید | 119 پست
داره  ولی مخالفتم بابام رو هم داره دلیلش هم اینه که با فامیل رودربایستی داره  و میخاد د ...

بابای منم همینوووو میگ کلا خوشش نمیاد با کسی ک شغلش ازاده ازدواج کنم 

کرمانشاهیم✌🏻😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کارمند خوب نیست اصلا

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
چون تایک سنی میتونن کارکنن بعدش هیچ پشتوانه ای نداره بازنشستگی نداره اسیب ببینن یا ازکارافتاده بشن ه ...

ازاد هم میتونن خودشونو بیمه کنن 

خود ایشون اگه مکانیکی برای خودشون باشه کارفرما هستند حتی کارگرشم میتونه بیمه کنه

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
بابای منم همینوووو میگ کلا خوشش نمیاد با کسی ک شغلش ازاده ازدواج کنم 

خیلی غیر منطقین 

حالا داداشم هم تو گوشش میخونه که فلانی خیلی پسر خوبیه فلانی پسر بدیه

چه خوبه داشتنت...
کارمند اداره برق یا شرکت نفت باشه خیلی خوبه بنظرم

کادمند بانک ،نفت ،اداره مالیات و دارایی عالی هستند 

وزارت بهداشت و اموزش پرورش و بقیه ادارات اوکی نیست وضعشون 

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
2706