2737
2739
عنوان

سرترالین ۵۰

76 بازدید | 15 پست

دوستان کسی مصرف کرده ؟

راضی بودین یا عوارض داره؟

دکتر مغزو اعصاب واسم نوشته ولی دوست ندارم بخورم قبلا داروی اعصاب مصرف کردم خیلی کم خوبم کرد تازه اوایل مصرف حالم بدترم شد

تا سه هفته که طول کشید بدنم عادت کنه انگار همش دل آشوبه داشتم بعدش اکی شد اما باعث لرزش خفیف دست شده بود برام

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

من خوردم عوارضی نداشت برام فقط دوسه روز اول سردرد داشتم که بعدش خوب شد بیخوابی ام میاره ولی خب من این موردو دوس داشتم چون خوابم زیاده من واقعا نمیدونم‌چه تاثیری داشت روی خلق و خوم چون یکی دوماه خوردم دیکه نخوردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خوردم. پاسه استرسه ولی استرسمو ده برابر کرده بود. دکتر میگفت تا عادت کنی طول میکشه. گفتم عادت سرمو بخوره دارم میمیرم شب و روز یکساعت خواب ندارم.  دو هفته خوردم قطعش کردم

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
2731
آخه من الان علایمم همینه بخورم پس بدترم

بعد سه هفته دیگه دل آشوبه نداری بدنت عادت میکنه به قرص

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2738

اگه اعصابت خیلی به هم ریختست زیر نظر پزشک مصرف کن چون خوردن قرص اعصاب خیلی بهتر از آسیب زدن به خودت و اطرافیانه یکی از آشناهامون خیلی عصبیه ولی غرورش اجازه نمیده بره روانپزشک حاضره بچه هاشو تا سر حد مرگ کتک‌بزنه و بااخلاقش دیگرانو ازار بده ولی دارو نخوره نمیدونم چرا داروهای فشار و قند و ...راحت همه میخورن ولی داروی اعصاب دور از حون انگار سم میخوان بخورن اگه واقعا حالت بده و از زندگیت موندی مصرف کن ولی اگر خفیفه سعی کن با ورزش و برنامه ریزی خوبش کنی

الهی  خب چیکر کردی بهتر بشی

هیچی😕

افسردگی دارم و همچنان هست. دلشوره و ناراحتی و بیخوابی.

فصلی شدتش کم و زیاد میشه

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
چطوری قطع کردی اونوقت حالتت بد نشد؟ چندوقته قطع کردی

نه حالم بد نشد انگار نه انگار مدت زیادیه نمیخورم ولی گاهی پیش میاد که یه نصفه میخورم برای اینکه اضطرابم کمترشه و‌خوابمو کم‌کنه ولی بازم اثر خیلی مشهودی نمیبینم

کلا دل آشوبه دارم بی دلیل انگار روهوام استرس روم غالبه

این چیزایی که میگی تا یه حدی طبیعیه من خودم رفتم روانپزشک چون به شدت عصبی میشدم دعواهای بدی با شوهرم میکردم بااینکه مکشل خاصی بینمون نیست افکار خودکشی داشتم و از اضطرابمم هرچی بگم کم گفتم مدام با موهای سرم ور میرم کل سرم زخم شده از بش با ناخن کندم حتی وقتی خودم حالم خوبه و عادی ام بازم این تیمای عصبی رو دارم خیلی ام وسواس فکری دارم البته الان سعی کردم اون حالتای عصبیم رو کنترل کنم خیلی وقته عصبی نشدم شاید حدود هفت هشت ماهی میشه ولی مب نشخوار فکری و وسواس فکریم هنوز باهامه 

2706