2733
2734

اولین بار هم هست 

اما خونوادم میگه چرا تنها دعوتت کرده 

و مخالفن

ینی زشته؟؟؟؟؟ چیه داستان؟؟

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  

بله برای اولین بار باید خانوادگی دعوتتون میکردن و ی هدیه هم ب شما میدادن تنهایی اصلا کارشون اشتباهه

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولین بار پاگشا می‌کنند عموما

حالا نمیدونم شاید اونا رسم ندارند

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2731

عزیزم  طرف ما کل اون خانواده عروس  رو همراه با چند تا بزرگای فامیل عروس دعوت میکنن گوسفند میکشن شام میدن خرج میکنن

اینجوری نیست عروس تنها رو دعوت کنن برای بار اول

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
2740

منم اولین بار تنها دعوتم کردن  برای ناهار بعد شبش خانواده هم اومدن البته دیگه نه برای وعده 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
بله برای اولین بار باید خانوادگی دعوتتون میکردن و ی هدیه هم ب شما میدادن تنهایی اصلا کارشون اشتباهه

عهههه‌ نمی‌دونستم

شاید اونا هم نمی‌دونن

والا من تو نینی سایت نفهمیدم به کی میگن نامزد  به شیرینی خورده یا عقد کرده ؟

به کسی که رفتن ازمایش دیگه نامزد میگن اونی ک عقده که خانمش حساب میشه نامزد نیست

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
اولین بار پاگشا می‌کنند عموما حالا نمیدونم شاید اونا رسم ندارند

والا خودمم نمیدونستم

2706