2737
2739
عنوان

جواب خواستگارمو چی بدم

315 بازدید | 20 پست

بچه ها ی خواستگاری هست موقعیت و وضع مالیش عالیه ولی ظاهرش به دلم نمیشینه من درشت تر از اونم 

حالا برای اولین بار زنگ زده تا حالا هم با هم نه چت کردیم ن حضوری صحبت کردیم ،زنگ زده سریع  میگه فردا میای ساعت فلان بریم بیرون ،اصلا نه چتی نه پیامی نه صحبتی سریع میگه بیا بریم بیرون😂😂منم بیرون بودن گفتم حالا برم خونه بعد خبرشو میدم 

حالل تحصیلات بالای هم دارها🤦🤦

چند سالتونه؟😁

تو نی نی سایت عروسا همه: آرومن ولی مادر شوهرشون جنگی و پرخاشگر😑 از خانواده شوهرشون سرن😐 مجردی پرنسس بودن و خدمتکار داشتن ولی تو خونه شوهر دارن کلفتی میکنن😳همیشه هم احترام خانواده شوهرو داشتن ولی اونا بی دلیل بی احترامی میکنن😵‍💫 انتظار دارن شوهرشون اسمی از خانوادش نیاره🤨 اگه از خانواده شوهرشون کسی  بخواد بیاد خونشون کلی جبهه میگیرن و تاپیک میزنن که چیکار کنم زودتر برگرده خونش و .... و عجیب تر نظراتیه که بقیه میدن🫠 به خصوص اینکه میگن اگه اومدن کم محلی کن😳 برو تو اتاق نیا بیرون خودتو بزن به خواب🤐 برو حمام طولانیش کن تا پاشه بره🙄 اصلا چه معنی داره بخوان بیان خونتون؟!🫨 حالا اگه خانواده خودشون باشن: عزیزم مادرته حق داره بیاد/ خواهرته باید بیاد خونت/ اگه شوهرت ناراحت شد که میخوان بیان محلش نده وظیفشه😒 بابا بس کنید این کارا رو از خانواده شوهر هیولا نسازین🙃 درسته بعضیا واقعا احترام حالیشون نیس ولی درصد کمی دارن😊 همونقدر که خانواده شما حق دارن بیان خونتون و شما رو ببینن یا با بچتون سرگرم شن خانواده شوهرتون هم حق دارن🤗 اگه پدر و مادر شما زحمت کشیدن براتون پدر و مادر همسرتون هم زحمت کشیدن براش😇 همونقدر که خواهر و برادر شما، شمارو دوست دارن و مشتاق دیدارتون هستن؛ همونقدر خواهر و برادر همسرتون، دوسش دارن و دلشون میخواد برادرشونو ببینن😍 یه طرفه به قاضی نرین😉 خانواده شوهر غول نیستن اونا هم آدمن و حق دارن از محبت پسرشون برخوردار باشن❤️در ضمن اونایی که درمورد اسمم پرسیدین که چرا دو تا اسم مختلف میگم نیلا اسم مستعارمه و تو شناسنامه ی چیز دیگس ولی چون نیلا رو بیشتر دوس دارم اونو به کار میبرم/ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بااجازه خونواده ات برو

نمیخورتت که

بخصوص خانواده درجریان باشه پاش خطانمیره

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2728

من موندم چجوری بگم برو رد کارت نمیخوام تو رو

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
من ۲۸ اون ۳۲

خوبه سنتونم کم نیس 

ب نظرم با اجازه خانوادت برو 

به هر حال باید از نزدیک ببینی و باهاش حرف بزنی 

شاید ب دلت نشست😀🌱

تو نی نی سایت عروسا همه: آرومن ولی مادر شوهرشون جنگی و پرخاشگر😑 از خانواده شوهرشون سرن😐 مجردی پرنسس بودن و خدمتکار داشتن ولی تو خونه شوهر دارن کلفتی میکنن😳همیشه هم احترام خانواده شوهرو داشتن ولی اونا بی دلیل بی احترامی میکنن😵‍💫 انتظار دارن شوهرشون اسمی از خانوادش نیاره🤨 اگه از خانواده شوهرشون کسی  بخواد بیاد خونشون کلی جبهه میگیرن و تاپیک میزنن که چیکار کنم زودتر برگرده خونش و .... و عجیب تر نظراتیه که بقیه میدن🫠 به خصوص اینکه میگن اگه اومدن کم محلی کن😳 برو تو اتاق نیا بیرون خودتو بزن به خواب🤐 برو حمام طولانیش کن تا پاشه بره🙄 اصلا چه معنی داره بخوان بیان خونتون؟!🫨 حالا اگه خانواده خودشون باشن: عزیزم مادرته حق داره بیاد/ خواهرته باید بیاد خونت/ اگه شوهرت ناراحت شد که میخوان بیان محلش نده وظیفشه😒 بابا بس کنید این کارا رو از خانواده شوهر هیولا نسازین🙃 درسته بعضیا واقعا احترام حالیشون نیس ولی درصد کمی دارن😊 همونقدر که خانواده شما حق دارن بیان خونتون و شما رو ببینن یا با بچتون سرگرم شن خانواده شوهرتون هم حق دارن🤗 اگه پدر و مادر شما زحمت کشیدن براتون پدر و مادر همسرتون هم زحمت کشیدن براش😇 همونقدر که خواهر و برادر شما، شمارو دوست دارن و مشتاق دیدارتون هستن؛ همونقدر خواهر و برادر همسرتون، دوسش دارن و دلشون میخواد برادرشونو ببینن😍 یه طرفه به قاضی نرین😉 خانواده شوهر غول نیستن اونا هم آدمن و حق دارن از محبت پسرشون برخوردار باشن❤️در ضمن اونایی که درمورد اسمم پرسیدین که چرا دو تا اسم مختلف میگم نیلا اسم مستعارمه و تو شناسنامه ی چیز دیگس ولی چون نیلا رو بیشتر دوس دارم اونو به کار میبرم/ 
2740
خب بااجازه خونواده ات برو نمیخورتت که بخصوص خانواده درجریان باشه پاش خطانمیره

طرف اشناست از طریق فامیل خواستگارس کرده ولی من دوبار دیدمش از دور فقط 

بحث من اینکه توقع داشتم خودشو اول معرفی کنه از خودش بگه یکم حرف بزنیم بعد قرار بزاره 

طرف اشناست از طریق فامیل خواستگارس کرده ولی من دوبار دیدمش از دور فقط  بحث من اینکه توقع داشتم ...

دیگه آشنابوده وخواسته مدرن وصنعتی رفتارکنه

بروکیفشروببر

فقط حتمایه ناهاروشام توپ ازش بگیر😁😂🤣🤣

خاطره برات میمونه

زیادریزبین نباش تازندگیت خوش باشه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
دیگه آشنابوده وخواسته مدرن وصنعتی رفتارکنه بروکیفشروببر فقط حتمایه ناهاروشام توپ ازش بگیر😁😂🤣 ...

اره چون تا حالا رفتار خواستگارای دیگه متفاوت بود شاید من حساس شدم 

ببین اگه گفت بریم کجا چی بگم ،بگم هرجا خودتون صلاح میدونید روم نمیشه من بگم کجا 

اره چون تا حالا رفتار خواستگارای دیگه متفاوت بود شاید من حساس شدم  ببین اگه گفت بریم کجا چی بگ ...

اگرجای خاصی سراغ دازیدبرید

وگرنه ببین کجامیبرتت

بعدتوراه به مادرت زنگ بزن وبگوآقای فلانی داره فلان جامیبرتت

مارفتیم مرقدامام(ره)بعدرفتیم سرمزارشهدا

2706