2733
2734
عنوان

فاز این زن و شوهرایی که تو اینستا تولد همو تبریک میگن چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 31 پست

کادو‌ رو موافق نیستم نه 

ولی تولد تبریک گفتن رو خیلی خودم دوست دارم 

خودم همیشه بی خبر واسه شوهرم یهو استوری میزارم که بدونه به یادش هستم

به نظرم کار قشنگیه 

و فاز خاصی ندارم گلم

هر کی میتونه تو فضای مجازی که مال خودشه و پرایوته از هر چی دوست داشت استوری بزاره 

شمام نمیتونی ببینی و خوشت نمیاد خب انفالو کن 

متاهل🧿❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید من از شما معذرت میخوام که ازردع خاطر شدین 

والا نمیدونم فاز اینا که اه اه و پیف پیف میکنن چیه 😂

واسه استوری گذاشتن خودمونم باید به ملت جواب پس بدیم😂

نمیتونی ببینی خوشت نمیاد یه دکمه انفالو هست که میتونی بزنی 

یه دکمه بلاک هم هست که مارو خوشحال تر میکنه

متاهل🧿❤️
2731

فاز اینایی که برای دیگران هی تعیین تکلیف میکنن چی استوری کنن چی نکنن نمیفهمم

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
والا نمیدونم فاز اینا که اه اه و پیف پیف میکنن چیه 😂 واسه استوری گذاشتن خودمونم باید به ملت جواب پ ...

اینستا بخش استوری رو گذاشت برای همین امور روزمره 

خوششون نمیاد بخش استوری رو باز نکنن

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

واسه اینکه دوست دارن لحظه های شادشونو با بقیه سهیم بشن

انسان موجود اجتماعیه و این موضوع از همون اول بوده و هست قدیما اینستا نبود کادو رو شرح میدادن پشت تلفن یا میاوردن نشون بقیه میدادن و ذوقشو میکردن

منم اصلا فعالیت مجازی ندارم ولی خب سالیی یکبار تولد همسرمو دوسدارم بهش توی استوری تبریک بگم اینطوری منظورمه ک من از حضورت خوشحالم و دوستدارم جلوی بقیه عنوانش کنم .. و اصلا هم قصدم چشم و هم چشمی نیست و هیچوقتم به این چشم به استوری خیلیا نگاه نکردم مگ کسایی ک واقعا مشخصه منظور داره استوریشون

دیگه اگه به این باشه که خصوصیه خب نباید بقیه رو هم دعوت کنن بگن جلوی بقیه نمیشه تولد گرفت!!! معمولا دوسدارن با بقیه به اشتراک بزارن لحظه های خوبشون مثل تولد سالگرد ازدواج یا این چیزارو