2733
2734
عنوان

خونه داری سخت تره یا شاغل بودن خارج‌‌ منزل؟

| مشاهده متن کامل بحث + 147 بازدید | 24 پست
خونه داری خیلی سخته جون میکنی جسمت داغون میشه و فردا بازم کاری نکردی درآمدی نداره و فرسودگی زیاد د ...

😐😐😶😶

من هردوروتجربه کردم

جفتش آسونه وقتی انجامشون ندی😁😂🤣🤣

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

حرفه ام جزو مشاغل سخت محسوب میشه  

با اینهمه به نظر من و برای من خانه داری بسیار سخت تر هست 

تکرار یک سری کارها .. روزمرگی .. و سرانجام بدون پیشرفت .. بدون درآمد .. جانفرسا و فرسایشیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😐😐😶😶 من هردوروتجربه کردم جفتش آسونه وقتی انجامشون ندی😁😂🤣🤣

😄

من برای شاغل نبودن سخته بعد سه روز جرقه میزنم

و خانه دار کدبانویی نیستم

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
حرفه ام جزو مشاغل سخت محسوب میشه   با اینهمه به نظر من و برای من خانه داری بسیار سخت تر هست&nb ...

لقمه عسل و مربای من چطوره

یه روزی گیرت میارم

انقده ماچ ماچی ات میکنم 

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
2731
😄 من برای شاغل نبودن سخته بعد سه روز جرقه میزنم و خانه دار کدبانویی نیستم

شاغلی؟!

من استعفادادم وراحت شدم

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
شاغلی؟! من استعفادادم وراحت شدم

بله

عاشق شغلم هستم

سلام عشق دام   تو چطوری ؟ مهربانوی من ❤️  آخ که چه روزی بشه اون روز 😍

من خوب خوبم 

و دیدنت مثل چسب بهم چسبید

بله عاشق شغلم هستم

من بالافاصله بعدازدواج استعفادادم

بدم میومداززن شاغل