2737
2739
عنوان

تو ماشین بودیم....

180 بازدید | 21 پست

بحث مهریه شد 

مادر من مهریه اش ۵۵۰ سکه اس

من حساب کردم ۲۲ میلیارد میشه

به مامانم گفتم مامان ۲۲ میلیار از بابا طلبکاری(به شوخی گفتم)

بابام عصبی شد گفت همین جوری چرت و پرت میگی و فضولی میکنی که هیشکی نمیاد خواستگاریت 

بچه ها دلم‌شکسته از بابام 

حق دارم قهر باشم؟!

کاربری مال دو نفره که الان یه نفر ازون دونفر داره ازش استفاده میکنه😎

راستش جفتتون بد رفتار کردید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

خب حرفت بیجا بود دیکه

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ولی چه فازی ازش پروندی😂

نه خدایی حق نداری. گناه داره بنده خدا. یهو فهمیده بدهکار میلیاردیه😉😂

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
2740
راستش جفتتون بد رفتار کردید

اخه بابامم ازین مدل شوخی ها میکنه مثلا من تپلم‌همش میگه تو خیلی چاقی و فلان خب جلوی داداشام هم‌میگه منم ناراحت میشم ولی چیزی نمیگم

کاربری مال دو نفره که الان یه نفر ازون دونفر داره ازش استفاده میکنه😎

مردا رو مهریه حساسن، نمیدونم چرا واقعا ولی خیلی حساسن

البته خب حرف بدی زده بهت

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
مردا رو مهریه حساسن، نمیدونم چرا واقعا ولی خیلی حساسن البته خب حرف بدی زده بهت

چون یه چی قبول کردن که قبولش ندارن ونمیخوان بدنش

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
2706