2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون یه موجود زنده اس و حس داره

فقط همینو میتونم بهت بگم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2728

بهت وحی شده؟

چون جز این دیگه راهی برای فهمیدن بارداری دو روز بعد تشکیل نطفه به ذهنم نمی‌رسه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
بهت وحی شده؟ چون جز این دیگه راهی برای فهمیدن بارداری دو روز بعد تشکیل نطفه به ذهنم نمی‌رسه

احتمالا دو روز از پریودش گذشته فکر میکنه الان دو روزه اس

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2738
حداقل زحمت میکشیدی یکم راجع به شرایط و تردیدت توضیح می‌دادی  الان ما بر حسب سلیقه بگیم کدوم به ...

خب سنم زیاد نیس ۱۹ هنور قصد ادامه تحصیل و گواهینامه و کلاس های هنری و .‌‌‌.... دارم

شوهرم ۹ سال ازم بزرگتره دلش بچه میخواد و هر روز میگه 

همینطور خانواده هامون

حالا مامانم میگه اگه بچه بیاری پشتت بهش گرم میشه شوهرت دیگه اذیتت نمیکنه زیاد خانواده اش دیگه زبونشون بریده میشه و شوهرت بخاطرش از اون حیاط در میاد

اگه دو روز از پریودت گذشته، الان شما تو هفته پنجم بارداری هستی!!!!

دو روز چیه آخه....

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

عزیزم گناه داره سقطش نکن ، با بچه هم میتونی گواهینامه بگیری و پیشرفت کنی 

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
خب سنم زیاد نیس ۱۹ هنور قصد ادامه تحصیل و گواهینامه و کلاس های هنری و .‌‌‌.... دارم شوهرم ۹ سال ازم ...

ای خدا لعنت کنه اونی رو که برای اولین بار نسخه بچه بیار شوهرت درست میشه رو پیچید!

خانوم محترم اولا که ما اصلا چیزی تحت عنوان نطفه دو روزه رو نمیتونیم تشخیص بدیم. جنینی که یک کاهش باشه میشه فهمید.

دوما اگه شما با همسرتون اختلاف دارید چاره‌اش مشاوره نه بچه!

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2706