2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزار ۲ سال شه به ریسکش نمی ارزه 

اخه من تنبلی تخمدان دارم سر پسرم ۱ سال و۷ ماه طول کشید  میخام تا نرفته کلاس اول دومی بیاد  هورمونامم خیلی بهم ریختس . نمیدونم دکترم گف سه ماه کافیه 

2728
من چندروز پیش دکتر پوست بودم گفتم بعد از مصرف راکوتان چندوقت نمیشد باردار شد گفت یکی دوماه

اره روی خود قرص هم نوشته دوماه من از چند دکتر پرسیدم یکی گف ۳ ماه یکی ۶ ماه یکی ۱ سال  بعضیا هم میگن دوسال. من زیاد نخوردم فقط ۱۲ عدد برای ورم بینی که ای کاش نمیخوردم

کافیه

۱۵ ماه زیادم هست

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
چرا بعضیا میگن دوسال ???

اشباهت می‌کنن

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2740
اشباهت می‌کنن

ادم استرس میگیره 

یعنی واقعا اثراتش رفته ؟ 

من ورزش میکنم. و۱۱ کیلو کاهش وزنم داشتم اخه گفتن دارو تو چربی ذخیره میشه منم لاغر کردم غذاهای سالم میخورم کبدمو پاکسازی میکنم تا شاید اثراتش بره 😅😅😅

2706