2752
2734
عنوان

لطفا فقط مذهبیا بیا ممنون🙏 ازدواجم منو حسابی گناهکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1708 بازدید | 98 پست
موقعی که داشتی شوهرتو انتخاب میکردی خواب بودی؟

ربطی به خواب و بیداری نداره حتی اگه یکی بهترین باشه باز امکان تغییرش هست با گذر زمان و آدما هر چقد باهم باشن بازم نمیتونن خوب همدیگرو بشناسن 

خانواده کمکی نمیتونه بکنه فقط ارزش بچه هات میاد پایین و ضربه عاطفی میخورن 

یا طلاق بگیر 

یا سر مسائل تکراری بحث نکن که به قهر بکشه 

من کشبدم میدونم چقد دعوای پدر مادر سخته

انتخابات مهمه❤ فرق داره تو دنیا عزتمند باشیم یا ذلیل فرق داره یه مسئول تا لحظه آخر در حال تلاش باشه و دغدغه مند و دلسوز باشه و برنامه داشته باشه توروخدا درست رای بدیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شوهرت خودشم نمیدونه چی میخواد یاهاش اتمام حجت کن یا چادری و یا مانتویی قرلر نیست ادم هرروز رنگ عوض ...

چ میدونم چیه فقط باعث شده من حس خوبی ب خودم نداشته باشم و نا امید و بی انگیزه باشم و حس کنم یه زن نا کافی ام  و  کلا ن چیزی هستم خدا ازم راضی باشه ن این شوهر ن خودم  هووووف    گاهی منطقیترین راه جدایی به نظرم میاد نمیخوام  غیبت کنم   نمیخوام جوری باشم ک دلم نمیخواد    بابا یکی از اانگ بندری حس خوب میگیره یکی موسیقی سنتی یکی  از خوندن  کتاب   ذهنش  سیر میشه یکی خوندن قران با معنی حالشو خوب نیکنه همه مثل هم نیستیم  چون تو شرایط مشابهی رشد نکردیم خوب و خرابم خدا تشخیص میده  ن ظاهر  اصل باطنه  من فکر میکنم باطنمم خراب کردم  قبلا واقعااااا بهتر بودم  اینو یقین دارم 

چ میدونم چیه فقط باعث شده من حس خوبی ب خودم نداشته باشم و نا امید و بی انگیزه باشم و حس کنم یه زن نا ...

احتمالا خود شوهرت احساس کم ارزشی میکنه که این موضوع را به شما هم منتقل میکنه 

روانشناس پیشنهادی نداد ؟

چقدر پست فطرت و بی منطقه زن بی ححاب میخواست میرفت میگرفت نمیشه ک ی ادمو عوض کنی اونم 100 درصد یرخلا ...

میدونی میترسم از همین من یک سری کلی از  مشکلاتم میگم  بعد مثلا خواهرمم همینجور مم‌که واکنش نشون بده فوش بده    بعد برا من گناه نوشته میشه بخدا نوشته میشه   تو اون دنیا  

بخدا  خدا از هیچ عمل کوچیکی نمیگذره 

نمیدونم اون پسته یا من ک میدونم نمیتونم چیزی باشم ک میخواد  نمیدونم اون روانیه یا من ک  ن میمونم ن   میرم و تکلیفم مشخص نیست 

شوهرم  ولی همیشه میگه دوستم داره  ولی میدونم دروغ میگه اینو مطمعنم 

چون ب بخیهای سزارینم رحم نکرد منو زد بخاطر هزینه سزارین 🤦‍♀️🍂💔

بعد همین ادم بخاطر جانم جونم یه زن خراب ک براش بار تهیه میکرد دومیلیون دو میلیون میزاشت از کرایهش کم کنه 💔

ب جای ک اونو فوش بدین منو فوش بدین  

من واقعا دارم چکار میکنم    منتظر چی ام  

یک عروسک جن سی خینه شب بازی کردم خودمو براش  ک بیرونمو دوست نداره فقط اتاق خواب ۰۰۰۰ 💔💔💔💔💔💔  من ۳۰ روز ماه تنهام فقط چند ساعت  در هفته شاید خونس ک میگم خدایا شکرت ک اینقدر فرق داریم و نیست  وقتی نیست دعوا کمتره 

باز دلم برا تنهاییام  برا بچهام میسوزه خودم عصبی میشم گوشه گیر  حوصله هیجیو هیچکس و ندارم  

برا همین میگم حس گناهکار بودن دارم انگار اون دنیامم دارم  گند میزنم دنیایی ک شوخی نداره   

احتمالا خود شوهرت احساس کم ارزشی میکنه که این موضوع را به شما هم منتقل میکنه  روانشناس پیشنهاد ...

نه بخدا زندگی من جوریه ک ادمها کم میارن توش میمونن چی بگن تهش میگن   شوهرت باید بیاد جلسات مشاوره ک نمیاد  ۰

بعله موافقم ولی افسووووووسسسسششش برا منی هست ک اون  موقع این چیزارو کسی ن قبول داشت ن درک میکرد ...

واقعاااا

بخدا مشکلی هم پیس نمیاد با رفت و امد اگه دو طرف عاقل باشن و مهارت لازمو بلد باشن

اصلا اینطور نیست  اینا تو تخقیق کم گذاشتن و دوران اشنایی نداشتن وگرنه روش سنتی بهتره از عشق و ...

خب دیگه سنتی ینی همین

ینی فرتی بری سر سفره عقد

اتفاقا من نگفتم عشق و عاشقی گفتم با منطق باید رفت و امد باشه ک شناخت صورت بگیره

میدونی میترسم از همین من یک سری کلی از  مشکلاتم میگم  بعد مثلا خواهرمم همینجور مم‌که واکنش ...

ن عزیزم همچین حسیو نداشته باشه گناه هر کسی پای خودشه

خداهم اونجوری نیست ک این همه عذابو نبینه

به نظرم ک از اعتقاداتت استفاده کن ارامش بگیری

خود ارتباط با خدا ارامش بخشه

مشکل شما غیبت و ...نبست اینکه مشکل زتدگیتو به پدرت یا مشاور بگی که غیبت نیست قصدت که تخریب شخصیت نیس ...

مثلا تو دعوا هی میپرسن چرا از فلانی بدت میاد چرا باهدش رفت و امد نداری بعد من مجبور میشم توضیح بدم فلانی درباره فلان جامونم سوال میپرسه یا خاطرات بدی برام تعریف کرده ذهنمو خراب میکنه تحقیرم میکنه ک تو هیچی نیستی   و  خلاصه ابرو طرف  رفته دیگه بعد من مثل سگ پشیمون میشم ک کاش  نمیگفتم  الان خدا  ازم ناراضی میشع  من خیلی  ب نگاه خدا اعتقاد دارم    یک ارتباط خاصی داشتم با خدا  یک سری گناها هست ک ادم مرتکب میشه بعد  هیچ جوره خودمون خودمونو نمیبخشیم    من اینجوری ام فقطم عیبت نیست  مثلا شوهرم منو میزنه  بدم میزنه  زورم ب اون نمیرسه  من هرکز کسیو نمیزدم هرگز ولی الان دخترمو میزنم با خشم  بعد باز خودمو میزنم  در کل هر دوش گناه و  ناشایسته برا یک زن و مادر 

میخوام ادم معمولی سالم باشم   نمیخوام در حد فاطمه زهرا باشم ک میدونم در حد خاک پاشونم نخ اهم شد در برترین حالتم 

ولی  همون معمولی ک بودم انگار نمیتونم باشم اخه بچه ۵ ساله رو جرا باید اونجور بزنم    ن جوری ک کبود بشه ها جوری ک ترسید  جوری ک میخواستم خفش کنم انگار ۰۰۰۰ من نرم جهنم ؟؟؟ چرا این ازدواج این سرنوشت از من این رو ساخته ؟ فقط خود خودم مقصرم ؟  یعنی تو هر شرایط دیگه هم من همین میشدم ؟؟؟؟ دنبال فرار از تقصیراتم نیستم  ک بندازم گردن بقیه 

تهش خودم و خودم و خدای ک میدونه  ۰۰۰۰🍂🍂🍂🍂🍂

مثلا تو دعوا هی میپرسن چرا از فلانی بدت میاد چرا باهدش رفت و امد نداری بعد من مجبور میشم توضیح بدم ف ...

شاید تصمیم جدایی بد نباشه با این اوصاف 

وقتی کتکتون میزنه برید پزشکی قانونی که مدرک داشته باشید 

که هم بتونید طلاق بگیرید و هم حضانت بچه هاتون را بهتون بدن 

سعی کنی خشمتونو کنترل کنید 

این بچه مشکل شمارا نمیدونه اما بعدا از شما متنفر میشه 

اگه جدا بشی همسرت بچه هارا نمیده بهت ؟

خانوادت با بچه ها میپذیرنت ؟

درآمد و حمایت مالی داری در حدی که خونه اجاره کنی و یا خانوادت کمکت میکنن 

شرمتدهدمن فکر کردم فقط بخاطر حجاب که چادره مشکل دارید ننیدوتستم شوهرتون اینجور ادمیه

شاید تصمیم جدایی بد نباشه با این اوصاف  وقتی کتکتون میزنه برید پزشکی قانونی که مدرک داشته باشی ...

دشمنتون شرمنده دیگه تفاوت عقیدتی تفاوت همه چی میاره همراهش و اینکه   نامه پزشک قانونی دارم   جلسه شورای حل اختلافم رفتم  مشاور اونجا رک گفتن خانوادش  مقصرن  و منو از اون خونه ببره الان ۳۰ روز دیگه فرست داره  ۴۵ روز بهش وقت دادن تعیین کنه مسکن رو برام عوض کنه یه همچین جیزی 

خلاصه بچهام ک  کلا  از باباشون متنفرن تا من  بین من و باباشون بدو میان سمت من     چون پدرشون اگر اینارو بزنه بعد میره ولی اکر من بزنم بعدش  از دلشون در میارم ولی خودم از خودم متنفر میشم جوری ک  چند بار قرص خردم ب مرز خودکشی رفتم بیمارستان یک بار قند خونم شد ۲۰  دکار گفت تو جرا نمیری تو کما  !

خانوادم خسته شدن از دعواهام برا همین پشتم نیستن میگن تو برا طلاق  مارو مسخره خودت کردی   در صورتی ک خدا میدونه و از دلم خبر داره من از جنگ با اینا بیزارم و اینده بچهامو نمیخوام خراب کنم از طرفی میگم فقط خونمو عوض کنه جون کلا نیستش  همش جادس   میگم  من ک نمیبینمش اون موقع فقط برا چند ساعت میاد و میره   زندگیو بیشتر گند نزنم  ولی باز بی نمازیو بی اعتقادیش  و  ببخشید رک میگم در امدش برام خیلی حس میکنم حلال نیست   حقوق رانندهشو کانل نمیده   😔  خیلیییی مسایل هست خییییلی چیزا ک شاید هر کسی با یکیش  هم نتونه دووم بیاره  نمیدونم اخر و عاقبتم چی میشه  برام دعا کنید  خدا منو تو مسیر خیر قرار بده 

مثلا تو دعوا هی میپرسن چرا از فلانی بدت میاد چرا باهدش رفت و امد نداری بعد من مجبور میشم توضیح بدم ف ...

درکتون میکنم عزیزم شما مقصر نیستی قربانی رفتار همسرت شدی رفتار ایشون ناخواسته شما رو تغییر داده و خشمتون رو ناخواسته سر بچه خالی میکنید خدا آگاهتر از همه به رفتار ماس و قطعا خدا از ته دل شما و ریشه رفتارتون خبر داره امیدوارم خدا کمکتون کنه بهترین تصمیم  بگیرید

2706