2737
2739

هوش بچه های دبستانی چطوری باید باشه؟

دخترم وقتی بهش ریاضی یاد میدم اصلا گوشش بدهکار نیست، و یه چیز ساده رو ده بار توضیح میدم براش به ساده ترین شکل ممکن، بعد که میزارم حل کنه قشششنگ حس میکنم یک کلمه هم از حرفام نشنیده انگار...

تو کارهای عملی خیلیی خوبه، سررریع یاد میگیره و انجام میده،

ولی وقتی نشسته که بهش درس بدم اصلا انگار اینجا نیست، تی وی خاموش گوشی خاموش فقط من و خودش هستیم و همه جا ساکت ولی اصلا نمیدونم فکرش کجاس ک انقدد سخت یاد میگیره

شما تجربه ای دارین؟

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔

نمیتونه تمرکز کنه واسه همین یاد نمیگیره با مشاور تحصیلی صحبت کن

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درد بی درمون این عدم توجه پسر منم داره دیگه دارم از دستش دق مرگ میشم 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
حواسش پرته احتمالا خیلی شیطونه و به ریاضی علاقه نداره  سعی کن ریاضی رو هم به صورت عملی و بازی ...

کتاباشون خیلی مسخره س

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
2740
درد بی درمون این عدم توجه پسر منم داره دیگه دارم از دستش دق مرگ میشم 

تنها هنرررر معلمش هم اینه ک بهش بگه ریاضیت ضعیفه!

کلاس تقویتی فرستادمش روز تعطیل ۸ صب خانم بهش گفته ریاضیت ضعیفه برو بشین😐

ریاضی رو با بازی بهش یاد بده مامان منم کلییی چوب خطای رنگی، خمیر و... واسم خریده بود بعد دسته بندی و ...

وقتی ازینکارا میکنم بدتررر میشه😟 دیگه تمااااام حواسش به اون وسایله و اینکه حرف زدن من تموم شه فکرای تو سرشو رو اون وسایل اجرا کنه، با چینه ها خونه بسازه یا بره عروسکاشو بچینه مثل خانم معلمش مثلا با اون چینه ها بهشون درس یاد بده الکی🤕

وقتی ازینکارا میکنم بدتررر میشه😟 دیگه تمااااام حواسش به اون وسایله و اینکه حرف زدن من تموم شه فکرای ...

عجب!! 

خب گام ب گام بهش یاد بده هرچی میگی رو بگو اونم پشت سرت تکرار کنه و بنویسه یا باهاش قول و قرار بزار بگو این مبحث رو یاد بگیری میزارم یه ساعت با گوشی بازی کنی یا میبرمت پارک و بیرون

تنها هنرررر معلمش هم اینه ک بهش بگه ریاضیت ضعیفه! کلاس تقویتی فرستادمش روز تعطیل ۸ صب خانم بهش گفته ...

اصلا این کلاسا نبر ببرش با ی مشاور خوب صحبت کن راهنماییت میکنه 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤