2733
2739

عقدیم ۴ ساله امروز خواست بیاد خونمون یه ساعتم فاصلس بینمون بعد تا به خونوادم گفتم میخواد بیاد بحث کردن باهام چخبره هفته پیش اومد چرا میخواد بیاد شورشو دراورده و ازینحزفا هز وقت خواسته بیاد بهم حرف گفتن منم بهش گفتم برگرد که خونوادم اینجوری گفتن منم خسته شده بودم دیگه هر سری که بخاد بیاد حرف بشنوم اونم رفت وسیله هم نذاره سر جاذه واستاده که یکی ببرتش بابام رفت دنبالش ک بیاد خونه نیومد 

الان خونوادم میگن بخاطر تو بهمون بی احترامی کرد نیومد الان 😕بایذ چیکار کنم

حق با خانواده اته

۴ ساله عقددد چه خبرره

خانواده ات دارن کاری میکنن که فشال بهش بیاد عروسی بگیره

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حق با خانواده اته ۴ ساله عقددد چه خبرره خانواده ات دارن کاری میکنن که فشال بهش بیاد عروسی بگیره

ما هم تو شهرستانیم ماشینم به این راحتی پیدا نمیشه این وقت شب اونم نمیاد خونه

كاش به نامزدت ميگفتى شام ميرفتيد بيرون بعد ميرفت خونشون نميگفتى خانواده ام اينطورى گفتن ولى خب خانوادت هم حق دارن ٤سال خيليه چرا اينهمه نامزد موندى؟

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
2738
كاش به نامزدت ميگفتى شام ميرفتيد بيرون بعد ميرفت خونشون نميگفتى خانواده ام اينطورى گفتن ولى خب خانوا ...

تصادف کرده ماشین نداره نصف شبم اومده بود هنوز ک هنوزه سر جادس 

وا حالا هفته ای یه بار چبه مگ ک خانوادت صداشون درومده ب خانوادت بگو تحمل حرف شنیدن ندارم دیگ  ...

دیگه تحملم سر اومده بود هر وقت میخواد بیاد خونمون باهام بحث کرده بابام 

الانم میگن اون بی احترامی کرده بابات رفته دنبالش اون نیومده

تصادف کرده ماشین نداره نصف شبم اومده بود هنوز ک هنوزه سر جادس 

احساس ميكنم اشتباه كردى گفتى نامزدت حالا تو دلش نگه ميداره تند تند ميكوبه سرت حالا كينه اى هم كه باشه مشكلات بيشترى خواهى داشت درآينده سراين مسئله،ولى ديگه شده دا

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟

ببخشید من یه سوال داشتم 

یادمه تو یکی از تاپیکاتون گفتین درخواست طلاق دادین

میشه بگید چجوری اشتی کردین منم شرایط شمارو دارم مهریه اجرا گذاشتم ولی دلم به طلاق نیست😔

2706