2733
2739
عنوان

چقد بعضیا بیفکرن هنوز خاستگارام نیومدن

| مشاهده متن کامل بحث + 2022 بازدید | 71 پست

حقیقتا من بودم بهم برمی‌خورد 

یکی بود میخواستیم با هم آشنا شیم میذاشت شب پیام میداد حتی روزای تعطیل مثلا 8 شب به بعد پیام میداد آخر بهم زدم بهم برخورد 

چه برسه به اینکه خواستگاری دیر بیاد 

البته خب شاید دلیل موجهی داشته باشه اما به نظرم در موردش صحبت کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شام بخورن آماده شن میان 

ببخشید امضات منظورم بود راسته😢

لایک نکن جان مادرت😒صرفا برا سرگرمی میامو اکثرا تاپیکارو جدی نمیگیرم🤷اگه وسط بحث یهو جوابتو ندادم ببخش یهو حوصلم ته کشید 🫤خوشگل و بانمکم با پوست سبزه 😎عاشق شوهرمو پسرمم😘و همچنین بابامو مامانمو داداشم همه زندگیمن❤️رمان دوس دارمو خیلی زیاد میخونم اگه خاستی بگو بهت معرفی کنم👌دل خیلی مهربونی دارم وذره ای خباثت تو وجودم نیس از ته دل ناراحت شم از کسی دیگه محاله مث قبل شم باهاش😞خدارو خیلی قبول دارم خیلی حرف میزنم باهاش هرچی بخام بهم میده قربونش برم 😘❤️اصلا نمیدونم چجور شخصیتی دارم یهو چن روز دپ میشم و ی وخت دیدی اینقد شادم دلیلشم نمیدونم😅فکرای چرت و پرت زیاد میکنم 😑عاشق لباس خریدن ب خودمو پسرمم ترجیح میدم بپوشم خوش باشم تا مث بعضیا جمع کنم طلا بخرم 😏از خدا دوتا چیز میخام یکیش سلامتی اعضای خونوادمه ک بدون اونا من هیچم اون یکیم خدا برا پیشرفت زندگی همه کمک کنه ماهم جزوه اونا آمین👐و در اخر امیدمون ب خودش باشه حواسش بهمون هس یاعلی🖐️
2731
آره

بمیرم برات چ سخت😞😞

لایک نکن جان مادرت😒صرفا برا سرگرمی میامو اکثرا تاپیکارو جدی نمیگیرم🤷اگه وسط بحث یهو جوابتو ندادم ببخش یهو حوصلم ته کشید 🫤خوشگل و بانمکم با پوست سبزه 😎عاشق شوهرمو پسرمم😘و همچنین بابامو مامانمو داداشم همه زندگیمن❤️رمان دوس دارمو خیلی زیاد میخونم اگه خاستی بگو بهت معرفی کنم👌دل خیلی مهربونی دارم وذره ای خباثت تو وجودم نیس از ته دل ناراحت شم از کسی دیگه محاله مث قبل شم باهاش😞خدارو خیلی قبول دارم خیلی حرف میزنم باهاش هرچی بخام بهم میده قربونش برم 😘❤️اصلا نمیدونم چجور شخصیتی دارم یهو چن روز دپ میشم و ی وخت دیدی اینقد شادم دلیلشم نمیدونم😅فکرای چرت و پرت زیاد میکنم 😑عاشق لباس خریدن ب خودمو پسرمم ترجیح میدم بپوشم خوش باشم تا مث بعضیا جمع کنم طلا بخرم 😏از خدا دوتا چیز میخام یکیش سلامتی اعضای خونوادمه ک بدون اونا من هیچم اون یکیم خدا برا پیشرفت زندگی همه کمک کنه ماهم جزوه اونا آمین👐و در اخر امیدمون ب خودش باشه حواسش بهمون هس یاعلی🖐️
2740

اگه گفتن غروب كه اره دير كردن حق با شماست 

من جات بودم زنگ نميزدم اونطوري فكر ميكنه خيلي چشم به راهي و پيگيرشي، اما حتما اومدن بزرگترت گلايه كنه كه چرا اينقدر دير ر شما منتظر بودين و علت و محترمانه بپرسين شايد يه مساله مهم در ميان بوده و عذر موجه داشته باشن 

2706