2733
2734
عنوان

چی میشه منم ازدواج کنم🥺🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 5775 بازدید | 391 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله کربلا رفتم  منظورتون از ارتباط قلبی با ائمه هست؟ نمی دونم راستش من فدای همشون میشم و تقریب ...

بله اهل بیت.به به چه عالی ان شاالله حاجت میگیرید نگران نباشید باهمسرتون برید قم پابوس حضرت معصومه

برید پس حاجت میگیرید ان شاالله

عزیزم من خیلی دوست دارم زودتر صابخونه بشم و از مستاجری دربیایم .نمیدونی انشاالله کی میشه برام؟

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی امام زمان و برای رسیدنم ب حاجتم ی صلوات میفرستی❤️
عزیزم من خیلی دوست دارم زودتر صابخونه بشم و از مستاجری دربیایم .نمیدونی انشاالله کی میشه برام؟

ان شاالله میشه شنیدم ۷هفته به نیت حضرت مسلم فکر کنم روضه بگیرید.روزش رو نمیدونم ولی باز سرچ کنید.ولی خونه خریدی برای اهل بیت توش حتی برای خانواده ات سفره بنداز یه روضه ومولودی بگیر 

ان شاالله میشه شنیدم ۷هفته به نیت حضرت مسلم فکر کنم روضه بگیرید.روزش رو نمیدونم ولی باز سرچ کنید.ولی ...

انشاالله چشم حتما.التماس دعا گلم .ممنونم .برات آیت الکرسی میخونم.

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی امام زمان و برای رسیدنم ب حاجتم ی صلوات میفرستی❤️
میتونم واسه خوندن سوره انعام قرآنو دستم بگیرم؟؟

اره 

میتونی نشسته هم بخونی

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک
بله اهل بیت.به به چه عالی ان شاالله حاجت میگیرید نگران نباشید باهمسرتون برید قم پابوس حضرت معصومه

مچکرم عزیزم انشاالله شماهم بزودی حاجت روا بشی 💖

ساکن قم هستم🤗

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)
ممنون عزیزم فرق نداره چ نذری کنم بنظرتون کی ازدواج میکنم

عدد۱۴داشته باشه هر چی دوست داری کش مو به بچه اگ توانایی مالی داری عروسک یا هر چی به۱۴عدد.ان شاالله تا محرم یه خواستگار خوب برات بیاد وبعدش عقدکنی

دخترا ما یه گروه تلگرام داریم دخترای مجرد نزدیک سی سال و.. دورهم جمعیم خواستین لینکش بدم بیاین

ببین من اتفاقی تاپیک مهرماهت که یه خواستگار هول داشتی دیدم خودت ردش کردی؟خیلی حس بدی هست طرف همش جنسی حرف بزنه بی شخصیتیش رو نشون میده البته بعضی دخترا متاسفانه خوششون میاد استقبالم میکنند یااز سادگی یا ارزش خودشو نمیدونه

2706