2733
2734
عنوان

چی میشه منم ازدواج کنم🥺🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 5769 بازدید | 391 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میشه به منم بگی کی ازدواج میکنم حداقل دلم خوش بشه با یکی اشنا شدم اما احساسم میگم این یکیم نمیشه نظر ...

شمااگ میتونی جمکران برو یا نذر جمکران کن ولی یادت نره ها نذرت.ان شاالله زود ازدواج میکنی یه ازدواج مقدس 

2731
به خدا بعضیا رو میبینم نه خونواده درستی دارن نه شخصیت درست حسابی با بهترین پسرا با شخصیت و خونواده س ...

منم همینطور یه تاپیک زدم که دخترای بی بند و بار بهترین ازدواجارو میکنن من که با حیا بودم موندم زود گفتن تو حسودی نسبت به بقیه دخترا ولی من حسود نیستم فقط میگم حق ما این نبود به چشم دیدم که خرابا شانس داشتن

شمااگ میتونی جمکران برو یا نذر جمکران کن ولی یادت نره ها نذرت.ان شاالله زود ازدواج میکنی یه ازدواج م ...

ممنونم از شما دلم شکسته دیگه ازدواج خوشحالم نمیکنه هر چیزی به وقتش قشنگه بعد اینهمه دلشکستگی دیگه ازدواج معنایی نداره برام فقط میخام هر چه زودتر این مرحله از زندگیم بره جلو

یهو به دلم اومد یس یا زیارت آل یس.ان شاالله محقق شه ولی حس کردم تا۴۴سالگی یه دختر به اسم معصومه خواه ...

ممنون عزیزم

چله یاسین زیاد گرفتم ولی ال یاسین نه

حتما میخونم

بازم ممنون

میشه برای اینکه زودتر ی ازدواج موفق داشته باشم برام صلوات بفرستید.  ممنون