2737
2734

با کلی سختی پاشدم رفتم تهران پیش دکتر نظری متخصص نکروز بینی 

گفتن نکروز نداری سونو ام انجام دادن و همه چی سالم بود

خدا بهتون هرچی میخواین بده انشاالله🙏🏻🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چالش عکس کودک😍

شماره80

https://rubika.ir/joinc/CEFAAHHH0YHXCOEMLODGYQMJUZKCVNRF

بیشترین لایک350به بالا😍

نفر اول300تومن

نفر دوم 200تومن

و نفر سوم 100تومن 

مهلت چالش تا 30ام⚘️🌹

عکس فرزندتو به این آیدی بفرس

@toran_gz

خدارو صد هزار مرتبه شکر عزیز دلم♥️🤲❤️✨

دوستان عزیزم اگر حاجتی دارید بیاید تاپیکم و دوستاتونم تگ کنید اگر دوست دارید 

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
2740
پنج ماه مدام اذیت بودم هنوزم سوزش دارم ولی خب همین ک نکروز نیست واس من ی دنیا ارزش داره

عزیزم به خودت برس تا زودی خوب بشی ..هرجور هستی خودتو دوست داشته باش خدا عمل نیاره ....برای کبودی  زرد چوبه و با روغن حیوانی گرم کن سرد رو به ولرم شد بزن خون مردگی رو و کبودی رو خوب می‌کنه ..یا دارو های که داری رو استفاده کن 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..

وای خدا رو شکر😍😍😍😍😍😍😍😍بخدا به اندازه یک دنیا برات خوشحال شدم .....الهی که همیشه سالم باشی

پس علت قرمزی بینیت چیه و کی رفع میشه

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
وای خدا رو شکر😍😍😍😍😍😍😍😍بخدا به اندازه یک دنیا برات خوشحال شدم .....الهی که همیشه سالم باشی پ ...

نمدونم والا 

رفتم ازمایش عفونت کل بدن دادم شاید عفونته

اگه عفونت باشه…..

2706