2737
2734

پسرخالمو دوست دارم(: سه ساله

ولی متاسفانه ۱۱ سال اختلاف سنی داریم

احساس میکنم وقتی باهاش باشم دنیام رنگی میشه

اصلا اونموقع هیچی نیست که حالمو بد کنه وقتی داشته باشمش هیچ چیزی نمیتونه ناراحتم کنه 

🙂🥲چشاش یه برق خاصی داره

وقتی به کاراش فکر میکنم شوخی کردناش اینکه میدونه دوستش دارم ولی به روی خودش نمیاره چشم تو چشم شدنامون خندم میگیره🙂😅

ولی چه میشه کرد…کاری از دستم برنمیاد

ای کاش میتونستم‌رو در رو بهش بگم(:💔

با بقیه دخترای فامیل شوخی نمیکنه خیلییی سرسنگین

حتی یکیشون هم که روش کراش بود وقتی پسرخالم میبینتش میره تو اتاق

ولی میدونه من دوستش دارم سرسنگین نمیشه و باهام هم شوخی میکنه هرچی صلاحه…سردرگمم

درسته هیچ سنو سالی ندارم و واقعا خودمم اذیت میشم

واقعا هم خوشحال نیستم که اینطوری شده‌ دوست داشتم پسرخالمو به چشم برادر میدیدم

خیلییی هم باهاش راحتم

یعنی اینجوری نیست که ازش خجالت بکشم در برم

با شلوار ابرو بادی گشاد جلوش میام میرم🙂😂

ولی…

من منتظرش میمونم(:حتی تو دلمم میگم

اگرم زن بگیره مجبور میشم فراموش کنم و اصلا به روی خودم نمیارم که همچین چیزی طرز نگاهمو عوض میکنم که هم اون اذیت نشه هم زنش برداشت بدی نکنه!

حتی به روی خودم هم نمیارم و قول دادم که حتما هم توی عروسیش برقصم و براش خوشحال باشم

خوشحالیش خوشحالیمه🙂✨

وقتی میبینم اعصابش خورده یا به مشکلی براش پیش اومده تو دل خودم فکر میکنم پیشمه

و توی دلم میگم عیبیی‌نداره‌قشنگم‌غصه‌نخور

باهم‌دیگه‌درستش‌میکنیم….

تو دلم کلی باهاش حرف میزنم

احساس میکنم روانی شدمم(:😂🙂

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:

خب بهش بگو خودتو خلاص کن

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞

عاقا هرچه سریعتر برو مشاوره و یکاری کن یادت بره

من رو یکی از فامیلامون این حس مسخره رو تو بچگی داشتم ب خاک سیاه نشوند منو

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

💔

چند سالتونه مگه 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا از آنچه که فکر می‌کنی بزرگ تر است     🤍🌿                      شاید اون کسی که دوربین رو اختراع کرد هیچوقت نمیدونست عکس ها میتونن چه قدرتی داشته باشن ؛ نمیدونست آدما میتونن با دیدن یه عکس برگردن به یه روز خاص و ثانیه به ثانیه ش رو مرور کنن و همراه با آدم های توی عکس متوقف بشن و باهاش بشکنه قلبشون ؛ هیچوقت نمیدونست با یه عکس آدم برمیگرده به سال‌ها قبل خاطره و باهاشون میمیره و زنده میشه ؛ نمیدونست یه روزی آدما میشینن پای آلبوم عکس هاشون و تازه میفهمن زمان سریع تر از چیزی که فکر میکردن گذشته ؛ نمیدونست با یه عکس میشه خونه هایی رو دید که سال ها پیش خراب شدن و به آدم هایی نگاه کرد که مدت هاست کنارمون نیستن و مکان هایی رو دید که هیچوقت اونجا نرفتی ؛ نمیدونست گاهی نگاه کردن به یه عکس میتونه احساسات قدیمی همون احساساتی که سال هاست از دست دادی رو زنده کنه ؛ میتونه همزمان باعث خنده و اشکت بشه و میتونه رفع دلتنگی کنه یا حتی بیشتر دلتنگت کنه . .آدم هایی که از عکس‌ گرفتن فرار میکنن همونایی هستن که بهتر از هر کسی از قدرت عکس ها با خبرن ؛ اونا میدونن عکسی که تو یه لحظه ثبت میشه برای یه عمر خاطره میسازه.  تیکر هدف هست.
2731
خب بهش بگو خودتو خلاص کن

۱۱ سال اختلاف سنی؟

دوستم بهش گفته بود🙂۸ ماه پیش

گفته بود که دختر خالت عاشقته 

دوتا دختر خاله داره یکیش من

گفته بود کدومشون شاید منم یه حسی بهش داشته باشم

اونم گفته بود نمیگم

دیگه پسرخالم گفته بود اگر اونی که من حس میکنم باشه ازش خیلی بزرگترم و جای پدرشم

همون روز اومد تو اتاق(خونه مادربزرگم بودم)گفت که اگر حرفی داری خودت بهم بگو چرا رفیقاتو میفرستی پیوی

حقیقتش منم گفتم چییی میگیی و هرچی از دهنم درمومد بارش کردم😂

ولی عید که برگشتیم کرمانشاه هر روز میدیدمش

انتظار داشتم مثل دختر داییم بهم توجه نکنه و سرسنگین رفتار کنه

ولی نه 

شوخی میکرد باهام میخندید چشم تو چشم میشدیم یدفعه تو‌جمعای خانوادگی‌مخصوصاااا

تو دلم میگه اخه چرا وقتی میدونه دوستش دارم چرا بروی خودش نمیارههه؟😂

بنظرم اگه هنوز مشغول تحصیل هستی بچسب به درست. اگه هم نه که یک سال منتظر بمون ببین حست عوض میشه یا هن ...

دقیقا منتظر همینم(:

2738
من سر کراشم همین احساستو داشتم با 1۲ سال فاصله سنی  تهش رفت با رفیقم😂💔

ببین فحششش فقد کارو درست میکنه🤣🤣

(:عیبابا

۱۱ سال اختلاف سنی؟ دوستم بهش گفته بود🙂۸ ماه پیش گفته بود که دختر خالت عاشقته  دوتا دختر خال ...

کارت اشتباه بود میگفتیاره خودم روم نشد میترسیدم قبول نکنی و اینا حالا میشه باهم باشیم باید رک حرفتو احساستو بیان میکردی نه اینکه سر پیچی کنی 

در ضمن اون جای پدرت نیست کدوم پسری ۱۱ سالگی مدر میشه

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
عاقا هرچه سریعتر برو مشاوره و یکاری کن یادت بره من رو یکی از فامیلامون این حس مسخره رو تو بچگی داشت ...

چرا میشه بدونم چیشد عزیزم

2706