2733
2739
عنوان

پیج فیک

42 بازدید | 10 پست

سلام دوستان مشورت میخواستم یکی با پیج فیک اومده از پارتنرم بهم بد نوشته بنظرتون به پارتنرم بگم یا اینکه کلا توجه نکنم و اهمیتی ندم شاید دردسر بشه تو رابطه مون نظر کارشناسی شما چیه 

چیا گفته؟ به نطرم بهش بگو و ببین چی میگه

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چیا گفته؟ به نطرم بهش بگو و ببین چی میگه

گفته شخصیتش اونطور که نشونت میده نیست تو قیافه خوبی داری کیس های بهتر برات میان و.. من میگم شاید اکسی چیزی هست میخواد بین مون دعوا بندازه اگ بهش بگم 

گفته شخصیتش اونطور که نشونت میده نیست تو قیافه خوبی داری کیس های بهتر برات میان و.. من میگم شاید اکس ...

احتمالا ولی شایدم بهت هشدار بده

شاید خودش شکست خوردس

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
نه چیزی نگو فقط اگر قصدت از رابطه جدیه تحقیق خیلی زیاد کن و دقتتو رو رفتارهاش بالا ببر 

فک میکنم اگ بهش بگم اونی ک با پیج فیک اومده موفق بشه تو کارش و مارو بهم بزنه 

2740
فک میکنم اگ بهش بگم اونی ک با پیج فیک اومده موفق بشه تو کارش و مارو بهم بزنه 

البته احتمالش هم هست راست گفته باشه 

ولی میتونه از سمت یه دوست حسود هم باشه که بخواد رابطتونو به هم بزنه در هر حال

گفتنش چه فایده ای داره؟ اگر راست گفته باشه که قطعا پارتنرت انکار میکنه و حواسشو بیشتر جمع میکنه جلوت سوتی نده 

و اگر دروغ گفته باشه اتفاق خاصی نمیفته