2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

نه

خیلی بهتر از اینه که کوچیکتر دیده بشی😣

من 18 سالمه هر جا میرم همه فکر میکنن 12 13 سالمه.. خیلی بده

چهارشنبه، 5 اردیبهشت 1403، ساعت 22:22 : من حالم خیلی بهتره. این بار دیگه نمیذارم فکر و خیال انرژیم رو بگیره. این بار هدف میذارم و برنامه میریزم براش و به هر قیمتی بهش عمل میکنم. کتاب میخونم. ورزش میکنم و میدوزم..   شنبه، 9 دی سال 1402 و ساعت 11:01 صبح: من حالم خوب نیست.. احساس میکنم اندازه یه اتاق سه در چهار، غبار دور من رو گرفته و خودمو اون وسط گم کردم.      دوشنبه، 29 آبان سال 1402 و ساعت 9:28 صبح: برای مدت تقریبا زیادی نیستم و اینجا نمیام. ولی لطفا اگه سوالی ازتون پرسیدم که تا این لحظه جوابمو نداده بودین، لطفا جواب بدین. وقتی برگردم میخونمش. خیلی ممنونم که مهربونید و این مهربونی رو نشر میدید💙...   از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 

بد که نیست اما زیاد قضاوت میشیم 

من هم مثل شمام از وقتی یادم میاد قد بلند ترین بچه کلاس بودم 

تازه بور هم بودم موها و ابروهای خیلی روشن 

یادمه سال پیش‌دانشگاهی مدرسه ام رو عوض کردم

لباس فرمم آماده نبود چون شب قبلش از سفر برگشته بودیم روز اول مهر رفتم تو کلاس همه بچه ها برپا😂😂😂😂

بعدش اعتراف کردن فکر کردن از این دبیرهای جدید و جوون و تازه عروس هستم  چون درشت تر و بلندتر بودم موهام بور بود 😂😂😂

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است.