2737
2739
عنوان

ورزشکار داریم اینجا بیاید لطفا...

63 بازدید | 12 پست

دوستان من رشتم تربیت بدنی بوده بعد ورزش خاصی کار نکردم فقط بدنسازی اونم یه مدت خیلی کوتاه کارت مربیگری تئوری هم دارم بنظرتون تو باشگاه میتونم به عنوان کمک مربی کار کنم البته چون زیاد کار نکردم حس میکنم قبولم نکنن

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط راستشو بگم  

مربی  باید خودش یه تجربه  دوره چند سالته داشته 

جسارتا شما فقط میتونی حرکت صحیح رو اموزش بدی با یه سری  نکات  

واین برای مبتدی هاست و برای ورزش کار های  عادی روزانه 

فقط راستشو بگم   مربی  باید خودش یه تجربه  دوره چند سالته داشته  جسارتا ...

خب میگم کمک مربی نه مربی

2740
عزیزم میتونی به من کمک کنی برا ورزش های اصلاحی؟ 

عزیزم برای این موارد باید پیش متخصص حرکات اصلاحی برید من سر رشته ندارم گلم

خخخخخخ از رشته و دوره های تربیت فرزند یهو رشتت شد تربیت بدنی؟😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

تو همون ۲۲ سالتم نیست بنظرم جوجه !!!!!

جوجه ناپزی تو.😄😄😄😄😆😆😆😆

بی همگان بسر شود.بی تو بسر نمیشود.....
ببخشید درست متوجه نشدم 🫰🌼

خب حالا نظرتون چیه برای کمک مربی شدن مثلا چ مدت باید کار کرد ورزش رو

خخخخخخ از رشته و دوره های تربیت فرزند یهو رشتت شد تربیت بدنی؟😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄 تو همون ۲۲ سا ...

شما ۳۳سالته این ادب و تربیت با این سن واسه یه خانم گنده خیلی زشته بعد خب اگه یکم سواد داشته باشی میفهمی رشد حرکتی کودکیاری و شیوه تربیت کودک برای ورزش جزوه دروس این رشته هست علاوه بر اون کارگاه ها و دوره های کودکیاری خودش خیلی امتیاز داره برای کار تو مدارس که گذروندم جوجه پخته پر ادعا