2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانما ی جوری میگین انگارخونه پدرتون لای پره قو بزرگ شدین خونه شوهر اینقد قروفرمیایین

اینکه دوست ندارن کتک بخورن قر و فر اومدنه؟! 

شما قر و فر نیا هر روز کتک نوش جان کن 

اگ پدرومادرت و خانوادت حمایتت میکنن.ی چندوقت برو تا شوهرت اینا ادب بشن.اگ بچه هم داری بزار خودش نگه داره تا بفهمه چجوریه

بگو تا مشاوره نیای و اخلاقتو درست نکنی و اجازه دخالت ب مادرت ندی منم برنمیگردم 

2728
مادرشوهرت حق نداره اون لحظه ای که دعوا کردین بخواد بیاد خونت چه برسه بخواد این حرفا رو هم بزنه

مادرشوهرم اگر بهش بگم این کارت دخالته و نباید بیای ناراحت میشه و و شروع به سیاه نمایی و مظلوم نمایی میکنه که وای من محبت کردم برای حل دعوا رفتم این قدرمو ندونست

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

درو روش باز نمیکنم ،میگم فلانی خانم تو روابط ما دخالت نکنید پسرتون بزرگ شده،منم پسرتونو نمیخورم که نیاز به بزرگترش باشه برای دفاع از حقش ،بزارید خودمون حل میکنیم

و تو فکر عوض کردن خونم میوفتم ،و با شوهرمم بعد دخالت های مادرش روزه سکوت میگیرم و میگم تا وقتی خودت نتونی مشکلتو حل کنی باهات صحبتی ندارم

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم
2740
خانما ی جوری میگین انگارخونه پدرتون لای پره قو بزرگ شدین خونه شوهر اینقد قروفرمیایین

ما خونه پدرمون بهمون بی احترامی نشده تو خونه شوهرم همین انتطارو داریم حالا شما واسع خودت ارزش نداری و دوس داری کتک بخوریو تحقیر بشی به خودت مربوطه

من نمیگم طلاقو اینا چون شرایط شمارو نمیدونم اما شما باید برای حقت بجنگی اگه تفکر شما مثل مادرشوهرت ب ...

من گوه بخورم مثل مادرشوهرم فکر کنم

مادرشوهر من یه ادم نا آگاه و ضد زن و مردسالاره و غیرمنطقی و قدیمی و زورگو

منم نمیگم امروزی ام و فلان من میگم آدم بودن لازمه برای ادمیزاد...

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

ارتباط و کم‌تر. کن وقتی یکی دوبار ک‌شوهرت زدت زنگ زدی پلیس اومد صورت جلسه کرد شوهرتم ادم میشه ب ننشم بگو شما عادت داشتی ما ن خودمون ن مادرامون عادت ندارن حتی شده پزشکی قانونیم برو حتی تعهدم بگیر 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

یبار منو شوهرم دعوامون شد

شوهرم بهم گفت خفه شو

گفتم خودت خفه شو

شب رفتیم خونه مادرش طبقه بالا

مادرش هنوز ننشسته بودیم گفت وقتی شوهر ب زن میگه خفه شو زن باید بگه چشم

نگو سلیطه بانو پشت در فاال گوش بودن😏

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  
2706