2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشکلش چیه؟ اگه قابل حل باشه بله.

البته منو همسرم مشکل ناباروری داشتیم،۵ سال هم درگیرش بودیم، آخرش گفت اگه بچه میخای برو ، من بچه دار نمیشم، گفتم بروبابا، اصلا همین خودتو بتونم بزرگ کنم واسه هفت پشتم کافیه😂👍

دقیقا سه ماه بعد ک کامل بی خیال بچه شده بودیم دامنم سبز شد😊

افتاده درختی که به خود میبالید از داغ تبر به خاک غم مینالیدگفتم چه کسی به ریشه ات زد گفتا؛ آنکس که به زیر سایه ام‌ میخوابید.
عزیزم برادرم این مشکلو داره😔

خب اشکالی نداره خیلی از دخترا بچه نمیخوان من درصورتی گفتم که خودتو اون دختره بودی وقتی میای براش تاپیک میزنی یعنی اینجوری نیستی که کلا بچه نخوای

خب اشکالی نداره خیلی از دخترا بچه نمیخوان من درصورتی گفتم که خودتو اون دختره بودی وقتی میای براش تاپ ...

درسته من فقط میخواستم بدونم دخترا قبول میکنن یا ن

چون خودم بش گفتم هستن ک قبول کنن

گفت ن دختری نیس ک دلش نخواد مادر بشه

کم تحرکی اسپرم در حد ۲ درصد و مرفولوژی ۹۶ درصد

همسرم مشکل واریکوسل داشت.

کم تحرکی

مورفولوژی 

و تعداد اسپرم

واریکوسل رو عمل کرد ،تا یه سالم بعد از اون همچنان تحت نظر بودیم اما بچه دار نشدیم، بقیه مشکلاتش حل نمیشد.

آخرش شوهرم گفت منکه قرص نمیخورم سه ماه بعد ازینکه قرصاشو قطع کرد بچه دار شدیم.

البته الان برا بچه دوم باز ب مشکل خوردیم، مشکل از منم هست این دفعه تنبلی تخمدان گرفتم

افتاده درختی که به خود میبالید از داغ تبر به خاک غم مینالیدگفتم چه کسی به ریشه ات زد گفتا؛ آنکس که به زیر سایه ام‌ میخوابید.
2706