2733
2739
عنوان

می‌خوام برم از این خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرف بابات چیه که نمیخاد کار کنه 

کاش می‌گفت

بهونه میاره هیچوقت کاری نبود قبلا هم که معلم بود بزور می‌رفت خداروشکر میکنم معلم بوده یه حقوق بازنشستگی میاد اگه میخواست کارگر باشه یا هرچیز دیگه باید از گشنگی میمردیم ولی کار نمی‌کرد 

خواهرم سر کاره الان باید بره دنبالش زنگ زده بود دامادمون که من خستم تو میری دنبالش میاریش عصبانی شدم ...

عزیزم

دختر مهربون حرص نخور با پدرتم کل کل نکن فایده نداره انرژی منفی میگیری فقط تلاش کن برا هدف خودت

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2728
بیشتر از اون چیزی که فکرشو میکردم تغییر کردم هم خودم هم خانوادم به گذشته که فکر میکنم میبینم خودمم م ...

من می‌دونم که هم من تغییر میکنم هم بقیه ولی بابام هیچوقت تغییر نخواهد کرد

سی ساله یکنواخت میخوره و میخوابه

کاش می‌گفت بهونه میاره هیچوقت کاری نبود قبلا هم که معلم بود بزور می‌رفت خداروشکر میکنم معلم بوده یه ...

ببین هیچ وقت انتظاری ازش نداشته باشی ب نفع خودته حرص نمی‌خوری حداقل .خودت برو سر کار 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .
عزیزم دختر مهربون حرص نخور با پدرتم کل کل نکن فایده نداره انرژی منفی میگیری فقط تلاش کن برا هدف خود ...

اره خیلی وقته به این نرسیدم یه مدت تنگی نفس می‌گرفتم از اعصاب خوردی خودمو جر دادن 

2738
دارم همین کارو میکنم دوستم عید رفته صد تومن داده پول عمل بینی گوشی ایفونشو عوض کرده چقد سفر و خوش گ ...

اختلاف طبقاتی تو جامعه هست دیگه متاسفانه 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
ببین هیچ وقت انتظاری ازش نداشته باشی ب نفع خودته حرص نمی‌خوری حداقل .خودت برو سر کار 

تا جایی که میشه ازش انتظاری ندارم و هیچ خرجی هم دارم نمیکنم ولی واقعا نمیشه

یه وسیله می‌خوام بخرم که کارمو شروع کنم یک ساله برای جمع شدن سه میلیون دارم صبر میکنم جمع نمیشه که نمیشه

نمیزارن هم درس بخونم وسط امتحانات خرداد من می‌خوان پاشن برن شهر خودمون اینقد بی اهمیت 

میگذره 

ناامید نباش دوست من 🙂💯

شاید همین فردا اوضاع طوری رقم خورد که همه چیز عوض شد‌.

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨
جالبه

در موردش فکر کن ،من خودم برای مسائل اقتصادی اصلا دخالتشون نمیدم

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
2706