2733
2739

عسل بزن چند ساعتی بمونه بهتر میشه

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرتب چرب کن تا خوب شن وقتی میخوای نوره بزنی حتما دستکش یبارمصرف بپوش من ایقدر نابود شد دستام تا لی ...

وقتی دستکش دستم میکنم حق مطلب ادا نمیشه همش حروم میشه و خوب مالیده نمیشه 

وای من از لیزر خیلی میترسم دردش در چ حده؟ 

2738
اجازه میدن جلسات اول پماد بی حسی بزنی؟ با چ دستگاهی لیزر میکنی 

بستگی داره باید از خودشون اجازه بگیری

کندلا

من پوست دستم خودش حساسیت داشت خیلی

هر وقت نوره میزدم نابود میشدم

البته دوماهه جور نشده برم ولی خب کرک و نازک شدن دیگه شیو نمیکنم

بستگی داره باید از خودشون اجازه بگیری  کندلا من پوست دستم خودش حساسیت داشت خیلی هر وقت نوره ...

چ خوب منم واقعا کلافه شدم خیلی لیزر لازم دارم اما میترسم 

از درد یا عوارضی ک بعضیا میگن؟

همین سوزش و دردش 

میخاستم برم همین دوست برداشت گف من رفتم بیکینیش واقعا وحشتناکه دردش از همون موقع ترسیدم 

دوستم ادمی هم نیس ک خیلی حساس باشه ب درد مثلا اپیلاسیون میکرده بیکینیشو یا ازون اپلیدیا میزده و میگف لیزر ازین دوتا خیلی خیلی بدتره 

2706