2737
2739
عنوان

بی بچه

67 بازدید | 4 پست

بچه ها من بعد از سه سال بچه دار نشدن تصمیم به ای وی اف گرفتم. بعد ۶ تا جنین فریز شده. از وقتی جنین فریز کردیم دیگه بچه نمیخوام. یعنی میدونید چیه وقتی دیدم داره جدی میشه فهمیدم بچه دوست ندارم زیاد و مسئولیت خیلی خیلی بزرگی داره. پشیمون شدم کامل. عجیبه به نظرتون؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هول نکن اتفاقا خیلی خوبه نکنی بعد پشیمون میشی چون هزینه ها بازم بالاتر میره

با اینکه ایران زندگی نمیکنم و از بابت آینده ش خیالم راحته ولی از تنها بودنش در آینده ترسیدم. و اینکه ممکنه خودم رو پایند اینجا کنم. چون یه بچه حتما تنهاست و بعدا باید به فکر خواهر برادر هم براش بود.

2731
با اینکه ایران زندگی نمیکنم و از بابت آینده ش خیالم راحته ولی از تنها بودنش در آینده ترسیدم. و اینکه ...

اصلا این فکر رو نکن حالا هر جا ک هستی ... منم یک بچه دارم اگر بخوای ب این چیزا فکر کنی خودت تنها میمونی اونم خداش بزرگه بلاخره بزرگ میشه ازدواج میکنه بچه دار میشه دیدی لیلا فروهر میگفت چقدررر پشیمونم ک چرا دیر ازدواج کردم و بچه ندارم... حالا پایبندم بشی بلاخره میری و میای..مگه کجایی

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒