2737
2739
عنوان

افزایش انزیم آلکالین فسفاتاز

59 بازدید | 17 پست

سلام دوستان امروز جواب ازمایش همسرمو گرفتم انزیم الکالین فسفاتازش بالا بود ولی ازمایش خون و ادرار و بقیه ی موارد همه سالم بود ولی ویتامین دی خیلی کم بود ۱۳بود سنو هم مشکلی نداشت فقط کبدش چرب بود وتری گلیسیردش هم بالابود بنظرتون نگران کنندس تا ببرم پیش دکتر دیونه میشم 

بله ایشون کبد چرب گرید 1دارنند وباید دارو مصرف کنند

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درمان چرا با ورزش و اصلاح سبک درست نمیشه؟

قد ووزنش چقدره

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
2738
قد ووزنش چقدره

قدش ۱۷۷وزنش تقریبا۷۵اینا دقیق نمیدونم ولی شبا تا دیر وقت بیداره و تحرکش هم زیاد نیست من نگران کبد چربش نیستم میترسم مشکل دیگه ای داشته باشه گوگل سرچ میکنم چیزای بد نوشته

قدش ۱۷۷وزنش تقریبا۷۵اینا دقیق نمیدونم ولی شبا تا دیر وقت بیداره و تحرکش هم زیاد نیست من نگران کبد چر ...

انشاالله خوب میشن ورزش،سبزیجات فراموش نشه،بدرود💐

خیلی ممنون یعنی شما میگین این انزیم فقط بخاطر چربی کبد بالارفته؟

وکمبودتیروئید

2706