2737
2734
عنوان

بنظرتون درونگرا بودن واقعا بده؟؟؟

158 بازدید | 33 پست

راستشو بگید خدایی

من درونگرام بجز تعداد محدودی دوست با کسی زیاد ارتباط نمیگیرم

مامانم همیشه اینو به روم میاره

مثلا الان داشتم برای مسخره بازی با عروسکم حرف میزدم بازی می‌کردم

بعد یهو مامانم به طعنه گفت تو که بجز عروسکات با آدما ارتباط نمیگیری حرف نمیزنی اصلا فقط با عروسکات حرف میزنی

بچه ها من خیلی دلم شکست راستش

آخه مگه دست خودم بوده که درون‌گرا باشم؟؟

مگه خودم خواستم اینجوری باشم؟؟

شخصیتم اخلاقم اینجوریه درونگرام نمیتونم تغییرش بدم

حالا منم خیلی زودرنج و حساسم

همش پیش خودم میگم کاش اینقدر احساساتی نبودم شاید اینقدر بهم سخت نمی‌گذشت

بنظرتون من زیادی حساسم یا حق داشتم ناراحت بشم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه چیزی نیست که بد باشه یه چیز کاملا طبیعیه 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2731
کی گفته بده مامانت اشتباه میکنه هرجوری هستی درستی

اخه بهم طعنه زد ناراحت شدم

شاید اگه کس ديگه ای بود برام مهم نبود ولی وقتی عزیزترین کس زندگیت این حرفو بهت میزنه دلت میشکنه

2740

من نمیخوام درونگرا باشم ولی نمیتونمم تغییر کنم همینم ..

نمیتونم دوستای زیادی داشته باشم و کلا تو زندگیم چهارتا دوست داشتم که الان همونارم ندارم

اسلحه نیاز نیست!حرفاتون کافیه...👩🏻‍🦯🕳️
اخه بهم طعنه زد ناراحت شدم شاید اگه کس ديگه ای بود برام مهم نبود ولی وقتی عزیزترین کس زندگیت این حر ...

مامانا همه همینجوری ان دلشون برا بچشون میسوزه اونیکه خودش فک میکنه درسته رو مخصوصا اینجوی میگه بدت بیاد رعایت کنی همش از سر دوست داشتنه ولی اشتبا میکنه هرجوری هستی خودت باش

مامانم خیلی دوستم داره بهم محبت میونه فقط نمیدونم چرا این موضوع رو همش میکوبه تو سرم کاش بمیرم

چون احتمالا نمیتونه درون‌گرا بودن رو درک کنه

حالا چون اون نمیتونه اینو درک کنه تو چرا بابتش بمیری؟

براش توضیح بده سرچ بزن خودش بخون قبول نکرد دیگه به حرفاش اهمیت نده

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
حساس نباش درونگزا ها کمتر محبوب هستن ادمای اجتماعی و شلوغ و شوخ شیرین و دوس داشتنی هستن بیشتر من ...

اره اتفاقا منم هیچوقت نخواستم تغییر کنم ولی از این ناراحتم مامانم ی جوری باهام حرف میزنه انگار درکم نمیکنه وگرنه حرف بقیه برام مهم نیست

اگه عزیزترین فرد زندگیت هم درکت نکنه پس به کی باید تکیه کرد

2706