2737
2739

یکم خاطراتتون رو بگین. مردماش، فرهنگش مثل ایرانیاس؟ چجورین؟ خوبن بدن؟ بگین بچه ها☺

خدایا عاشقتم مرسی به خاطر این همه تغییرات زیبایی که نقاشی کردی در زندگی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا ما هنوز شهرای ایران رو هم خوب ندیدیم چه برسه خارج ایران

امضام خیلی مهمه👍                                                                                                                                                                                                                                                                                               😂خیلی مهم😂
2728

عادیه فرهنگ

قشنگه شلوغه ولی توریست عرب و اینا داره زیاد، یا آفریقایی، برای خرید بد نیست استانبول ، ولی برای تفریح بودروم و ازمیر و کوش آداسی و آنتالیا بهتره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش
2740
آدماش چجورین؟ فرهنگش؟

مثل خودمون زیاد به خوبی ما نیستند، به بدی ما هم نیستند

از ایرانیا هم شدیداً بدشون میاد

استانبول هم کلا بو میده، البته بعضیا میگند بوی دریاس، من حس میکنم بوی کثیفیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش
مثه خودمون هستن برای خرید و تفریح خیلی جاها داره کلا استانبول قشنگه

آدماش و فرهنگش چجوریه؟

خدایا عاشقتم مرسی به خاطر این همه تغییرات زیبایی که نقاشی کردی در زندگی!
مثل خودمون زیاد به خوبی ما نیستند، به بدی ما هم نیستند از ایرانیا هم شدیداً بدشون میاد استانبول هم ...

اره خیلی از ایرانیا ها بدشون میاد دقیقا همون دیدگاهی که ما به افغان ها داریم رو اونا به ما دارن تازه شهر کثیفه این فیلمای ترکی خیلی گنده جلوش میدن

خیلی هم خلاف هست توش اصلا امن نیست

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
2706