2752
2734
یه رشته سطح متوسط مامایی،معلمی،پرستاری و...میاری

من کی ازدواج می کنم و اوضاع مالیش چجوریاس تقریبا 

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ                       💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
هر از گاهی به یادت میفته، دلش میخواد برگرده اما برنمیگرده در کل

عزیزم حست نسبت به من چیه؟

•|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋
بهت حس خوبی دارن،تو رو قابل اعتماد و سرسنگین و خوش اخلاق میبینن،شخص خاصم بهت علاقمنده خیلی

سلام عزیزم 

یک لطف میکنید به منم بگید چه موقع ا ن شالله ازدواج میکنم شغلش چی هست وکجا باهاش آشنا میشم 

اصلا خواستگار ندارم 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
2706