2733
2734

سلام دوستان خیلی حالم بده واقعا دارم دیوونه میشم 19 سالمه طی این 19 سال ک مجرد بودم مامانمو داداشم نزاشتن اب خوش از گلوم پایین بره انقدر محدودیت ایجاد کردن مامانم ک همش بهم الکی گیر میداد صب تا شب تو خونه هم درس میخوندم هم زحمت میکشیدم ولی به چشم مامانم نمیومد همیشه از بدیم پیش بابام میگف دیگ خسته شده بودم خواستگار اومد برام دی ماه بود ک جواب مثبت دادم بهمن عقد و نامزدی رو یکی کردیم خداروشکر هم شوهرم هم خانوادش خیلی ادما خوبین و هیچوقت اذیتم نکردن ولی مامانم همش بین منو شوهرمو دوست داره خراب کنه وقتی ک باهم خوشحالیم حسودی میکنه و سریع تو خونه یه جدل راه میندازه میگه چرا برا مادرشوهرت کار میکنی چرا به شوهرت اهمیت میدی و... وقتی هم ک با شوهرم بحثم میشه میادمیشنه میگه تو مشکل روانی داری تو دیوونه ای با هیچکس نمیسازی و فلان کلا همیشه مقصرم تک دخترم و برام اصلا حهیزیه نخریده و میگ نمیخرم واسه داماد بخرم که چی بشه منتتو دارن همینجوری ببرنت تو خونه همه ام ازش میترسن رو حرفش حرف نمیزنن شوهرمم ازین وضعیت خسته شده هروز پیام بش میده بی احترامی میکنه میگ بیا طلاقش بده و فلان تروخدا کمکم کنین🥺

بنظرم بهترین راهش اینه که به شوهرت بگی اینطوریه و بهش بگی به حرفاش اهمیت نده ، خودتم فاصله بگیر ازش و مطلقا بخاطرش جنگ اعصاب با شوهرت راه ننداز

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بنظرم بهترین راهش اینه که به شوهرت بگی اینطوریه و بهش بگی به حرفاش اهمیت نده ، خودتم فاصله بگیر ازش ...

گفتم بهش ولی خب هرجی باشه اونم ادمه ناراحتمیشه 3 ماهه داره اینجوری میکنه همش توهم داره امروز نوبت دکتر داشتم شبم مهمون داریم میگف این دسیسه شوهرته ک تو واینسی واسه من کار کنی درحالیکه شوهر بدبختم خبر نداشت نوبت دکتر دارم

وا مامانت چشه ....از یه بزرگتر بخواه با مامانت حرف بزنه ..ولی راست میگه واسه مادرشوهر کار نکن 

از هرکسی ک بگی خواستم ولی حرف کسی تو گوشش نمیره

والا کارم نمیکنم هنوز عقدم اصن اونجا نمیرم جالب اینجاس کارم نکنم میشینه پیش مادرشوهرم غیبتمو میکنه

گفتم بهش ولی خب هرجی باشه اونم ادمه ناراحتمیشه 3 ماهه داره اینجوری میکنه همش توهم داره امروز نوبت دک ...

ببین تا میتونی اهمیت نده ، همین چند وقتیم که پیششی تحمل کن هرچی میگه براش انجام بده روت حساس نشه شوهرتم خیلی درگیر نکن

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
خیلی مراقب باش شوهرت رو اگاه کن که تحت تاثیر قرار نگیره ، درباره جهیزیه با بابا صحبت کن

ااون ک اصن واسش مهم نیس همش نگران منه کاریم نمیتونه کنه بنده خدا

بابام از لحاظ جهیزیه از مامانم بدتره 

2740
خیلی سخته واقعا درکت میکنم🥺

منم عین تو ام حتی نمیذارن برم خونه دوستم کلا هرکاری کنم به ماجراست نکنمم دعواست 

ینی کل عمرم به خودکشی و انتقام فکر میکنم 

تو خونه مار میکنم میاد از عمد دعوا را میندازه کار نمیکنم هزار تا دعوا 

بیرون برم دعوا میکنه نرم خون بپا میکنه اینا روانین

درخواست دوستی بدم؟ 

نمیدونم شاید 😂🥺

یه خاستگار اومد خیلی مایه دار همه جیسون عالی مادره ازم خیلی خوشش اومده بود هی ذوغم می‌کرد میگفت عروس قشنگم دیگه دخترمه و هی قربون قدقم میرفت خلاصه این زورش اومده بود وقتی برای جلسه دوم زنگ زدن گفته بود جواب دخترم منفی به دروغ 

خودش چشم نداره منو ببینه دیگ چ برسه ب خوشبختیم

2706