2737
2734

مخصوصا لباس و وسایل ورزشی

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه

سلام عزیزم

من کانال پوشاک دارم همه لباسها شیک و خوشگل هستن برای همه سلیقه ها با قیمت های مناسب😍

خوشحال میشم عضو بشید و از اجناس دیدن کنید👌

https://eitaa.com/Dress_woman_shahrzad

( روی لینک نگه دارید تا آبی بشه بعد باز کردن را بزنید و گزینه پیوستن و مشاهده در پیام‌رسان ایتا و بعد ایتا را انتخاب کنید و حتما عضو بشید😉)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای بولک

سایت هم داره؟آنلاین شاپ چیه؟

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه
لباس چه سبکی

هر سبکی باشه فرق نداره

شومیز مانتویی،مانتو کوتاه شیک

لباس ورزشی معتبر

آنلاین شاپ خود من در خدمتت هستم عزیزم پرداخت در محل هم داریم  Niku_mod

مرسی گلم فالوت میکنم

2740