2752
2734
عنوان

نه میشه رفت سوپری نه میشه رفت لوازم خونگی

| مشاهده متن کامل بحث + 5624 بازدید | 160 پست
ایرانی جماعت همیطوره..من  بعد از نه ماه عید رفتم خونه ی مادرم از روز دوم عید تموم مشکلات و دعوا ...

😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ وای خدا میدونم چی میگی به مولا 😂😂 ماهم همینیم

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب بود بندرعباس ؟؟؟ تا الان نرفتم  من کلا از اینکه ادم دورم شلوغ باشه خوشم نمیاد 😂

آره ببین عالی بود، یه خوابگاه گرفتم منطقه پایین و قدیمی خود بندر، همه چیشون برام جدید بود اصلا فرهنگشون خاصه خیلی باحال بود مخصوصا حرف زدنشون و زبونشون، لباساشون، اون بوی دریا، من خوابگاهم دقیقا روبروی دریا بود، هیچ وقت اون سفرمو یادم نمیره، چقدر تنهایی با خودم خلوت کردم، مخصوصا شب و دریا و تنهایی، دلم واسه اون روزام تنگ شده، الان نه پولشو دارم نه جسارت و جراتشو، حدود یک ماه بندر بودم

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
خودم عاشق اینم برم منطقه های اصیل نشین شهرهای دیگه، خونه‌هاشون، غذاهاشون، رفتارشون اینا رو از نزدیک ...

یکم از بندرعباس بگو 

تا شیراز رفتم

منتظرم ی روز هم برم بندرعباس

خیلی تعریف میکنن 

یکم از بندرعباس بگو  تا شیراز رفتم منتظرم ی روز هم برم بندرعباس خیلی تعریف میکنن

بندر خیلی خوبه، من خیلی ساله نرفتم حدود پنج شیش سال 🥲 ولی کلا سبک خاصی دارن، باید فقط ببینی اصلا حال و هوای جنوب و خیلی دوست دارم، اگر رفتی فقط پاساژ و خرید نرو، برو بازارای محلی خودشون

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
آره ببین عالی بود، یه خوابگاه گرفتم منطقه پایین و قدیمی خود بندر، همه چیشون برام جدید بود اصلا فرهنگ ...

خوش به حالتون

من عاشق دریام 

امسال نشد هیچ جا برم بدجور دلم گرفته

مسافرت خیلی خوبه من عاشق مسافرتم و رانندگی 

آره ببین عالی بود، یه خوابگاه گرفتم منطقه پایین و قدیمی خود بندر، همه چیشون برام جدید بود اصلا فرهنگ ...

مزاحمت نمی‌شدن ؟

امروز شنیدم راهزنا تو ایرانشهر ی راننده تریلی رو کشتن اونم با اسلحه 

تصوراتم بهم ریخت 

2706