2733
2734
عنوان

سلام سوال در مورد بارداری

64 بازدید | 12 پست

سلام توروخداهرکی میتونه راهنماییم کنین

میخام بارداربشم دارن برام حرف درمیارن

من یه مدت طولانی قرص اچ دی مصرف کردم قبلا وقتی قرص و فراموش میکردم و نمیخوردم پریود میشدم الان چند ماهه نشدم اقدامم میکنم باردار نشدم چند وقت پیش درد شکم و زیر شکم و تهوع داشتم الان لکه بینی دارم 

مشکل چیه

پول ندارم برم دکتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی پول نداری بری دکتر بچه دار هم نشو 

نه به شما نه به منو شوهرم ک سر اینده بچه نمیخوام بچه بیارم و دعوا داریم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

عزیزم اگه میخوای باردارشی باید بری دکتر چون از قرص ضد بارداری استفاده کردی الانم کلا نظم بدنتو بهم زدی

به کاکتوس که زیاد آب بدی، خراب می‌شه؛ حکایت محبت کردن به یه‌سری از آدمای زندگیمونه :)  ️
عزیزم اگه میخوای باردارشی باید بری دکتر چون از قرص ضد بارداری استفاده کردی الانم کلا نظم بدنتو بهم ز ...

مشکلی برام پیش اومده به خاطر قرص؟ غیر از بهم ریختگی هورموونام

2740
مشکلی برام پیش اومده به خاطر قرص؟ غیر از بهم ریختگی هورموونام

خب عزیزم اچ دی قرص خیلی قوی هست هم تو که منظم میگی نمی‌خوردی

با مصرف این قرص ها تخمدان ها تنبل میشن الانم باید زیر نظر دکتر باشی یه چن ماه هم طول میکشه اثر دارو ها بره وباردار شی

به کاکتوس که زیاد آب بدی، خراب می‌شه؛ حکایت محبت کردن به یه‌سری از آدمای زندگیمونه :)  ️