2733
2739
عنوان

قزوین کیا می‌رن کنسرت ارمین

77 بازدید | 14 پست

من تنها بلیط گرفتم خوش میگذره؟ دختر سه سالمو ب نظرتون ببرم؟

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم

ب نظرم نبر دخترتو

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
ب نظرم نبر دخترتو

خودمم نمیدونم از تاریکی ام میترسه

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چ باحال ک تنها میری من تنها تا سر کوچم نمیرم خوش نمیگذره بهم

هیچکس نیومد باهام منم خیلی وقت بود منتظر بودم این خواننده بیاد 

خودمم نمیدونم از تاریکی ام میترسه

اونجا سر و صدا هم زیاد هست هم بچت اذیت میشه هم ب خودت خوش نمگذره

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2740
من گرفتم چهارم سانس ده ردیف شیش با همسرم و ابجیم و مامانم بریم

چتده بلیطش خیلی دوس دارم برم کنسرت ارمین...چ باحال ک مامانتم میاد کنسرتش معمولا جوونا طرفدارشن

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
من گرفتم چهارم سانس ده ردیف شیش با همسرم و ابجیم و مامانم بریم

چ خوب من سوم 

هیچکس نیومد باهام منم خیلی وقت بود منتظر بودم این خواننده بیاد 

خوب کردی...با شوهرت میرفتین دوتایی کیف میداد

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
خوب کردی...با شوهرت میرفتین دوتایی کیف میداد

اخه وقتی اهنگاشو نشنیده بدتر میگه حیف پولم این چیه😹

2706